قتل یک نامادری 6 ساله

447078 836 خبر مرکزی

زن جوان که از رفتار و حرفه ای بودن همسر اول شوهرش عصبانی شده بود در اقدامی جنون آمیز پسر 6 ساله خود را کشت.

ساعت 12:30 بامداد یکشنبه 30 خرداد، زن جوانی هراسان با پلیس و اورژانس تماس گرفت و از قتل پسر شوهرش خبر داد. دقایقی بعد ماموران کلانتری 138 جنت آباد راهی محل حادثه شدند.

قبل از رسیدن پلیس، امدادگران به خانه آمدند و عملیات احیا را انجام دادند. اما تلاش کادر پزشکی برای نجات این کودک 6 ساله بی نتیجه ماند. در پی اعلام خبر فوت فرزند بازپرس محمدجواد شفیعی، لحظاتی بعد پزشکی قانونی و تیم بررسی صحنه جرم عازم محل شدند.

در تحقیقات اولیه نامادری کودک که در خانه بود و در وضعیت نامناسب روحی و جسمی قرار داشت گفت: اصلا قصد کشتن کودک را نداشتم. من سه سال پیش با همسرم ازدواج کردم. او از ازدواج اولش صاحب یک پسر شد که با مادرش زندگی می کرد. زندگی خوبی داشتیم تا اینکه حدود 4 ماه پیش شوهرم پسرش را پیش ما آورد.

وی ادامه داد: دردسرهای ما از زمانی شروع شد که کودک به سراغ ما آمد. مادرش مدام به من زنگ می زد یا پیام می داد و فحش می داد. گفت شوهرم را وادار کردم بچه اش را بگیرد و برایمان بیاورد. تهدیدها و توهین های او بی پایان بود، با اینکه فرزندی نداشتم، پسر همسرم را خیلی دوست داشتم.

زن جوان گفت: روز حادثه دوباره همسر اول شوهرم تماس گرفت و با صحبت هایش مرا ناراحت کرد. شوهرم هم سر کار بود.

من و بچه تنها بودیم و حرف مادرش در گوشم پیچید. به کودک نگاه کردم و ناگهان برای لحظه ای دیدم که آسایش و آرامش زندگی ام را به هم می زند. این افکار و توهمات آنقدر حالم را بد کرد که ناخواسته به سمت پسر رفتم و دستم را روی گلویش گذاشتم.

  آمادگی بانک رفاه کارگران برای حمایت از توسعه ورزش کارگری

این زن 24 ساله ادامه داد: متوجه نشدم کودک چقدر طول کشید تا ناگهان بی حرکت شود و دستم را از گلویش بیرون آوردم. با تعجب نگاهش کردم. ساعت 12 ظهر اتفاق افتاد و من تا نیم ساعت در شوک بودم. بالاخره به خودم آمدم و با اورژانس و پلیس تماس گرفتم. من نمی خواستم او را بکشم، من عاشق پسر همسرم بودم.

با اعترافات زن جوان به دستور بازپرس اداره پنجم دادسرای جنایی صوفیه در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت تا برای انجام تحقیقات روانی به پزشکی قانونی منتقل و از خانواده کودک رسیدگی شود.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید