قتل یک جوان برای دستبند طلا

421064 445 خبر مرکزی

درگیری بین چهار نوجوان بر سر یک دستبند طلا یکی را کشت و دیگری را راهی بیمارستان کرد. ساعت 2 بامداد پنجشنبه 9 دی ماه، پلیس 153 شهرک ولیعصر در تماس با بازپرس محمدجواد شفیعی از قتل یک نوجوان خبر داد.

با اعلام این خبر تحقیقات به دستور پزشکی قانونی آغاز و مشخص شد 4 پسر در مقابل یک فروشگاه بازی های رایانه ای با هم درگیر شدند که این درگیری با کشته شدن یکی از آنها و مجروح شدن دیگری به پایان رسید. مهمانی – جشن. بنا به دستور جنایتکار جسد پسر 17 ساله به پزشکی قانونی تحویل و تحقیقات از متهم اصلی آغاز شد.

متهم 19 ساله که از ناحیه سر مجروح شده و در بیمارستان بستری است، در تحقیقات اولیه به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی صوفیه گفت: مقتول و دوستش مقابل یک فروشگاه بازی های رایانه ای ایستاده بودند. و سیگار کشیدن با دوستی که یک سال از من کوچکتر بود با آنها احوالپرسی کردیم. آن‌ها در همین نزدیکی زندگی می‌کنند و چون بچه بودیم با آنها آشنا شدیم.

وی ادامه داد: دوستم یک دستبند طلا در دست داشت که مقتول با دیدن آن متوجه شد و در حالی که به دستبند نگاه می کرد به دوستم گفت که دستبندت را به من بده. اما فرشاد دوستم مخالفت کرد و بر سر آن اختلاف ایجاد شد. مقتول اصرار داشت که دستبند را بگیرد.

درگیری بالا گرفت و من به حمایت از دوستم وارد درگیری شدم. در همین حین مقتول با چوبی که در دست داشت به ما حمله کرد که به سرم اصابت کرد و مجروح شدم. برای فرار از دستش چاقویی را که همراهش داشتم پرت کردم که به گردنش اصابت کرد.

  موج جدیدی از پرستاران تاج در دست دارند

در پی اعترافات متهم جوان، بازپرس شعبه پنجم تهران، متهم اصلی و دوستش را در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید