قتل پسر یک کشتی گیر در نزاع مستی

جامعه 24 – تحقیقات جنایی این پرونده از هفتم مهر سال گذشته با گزارش قتل مرد جوانی به نام امیرحسین در امیر آباد ورامین آغاز شد. با حضور تیم جنایی در بیمارستان مشخص شد امیرحسین با دو ضربه چاقو به سر و خونریزی شدید جان باخت.

پدر مقتول در جریان تحقیقات به پلیس گفت: پسرم کشتی گردان بود که در یک شرکت داربست کار می کرد. برادر صاحب شرکت با امیرحسین اختلاف پیدا کرد و چندین بار با او درگیر شد.

مظنون پرونده به نام حمید دو هفته بعد ردیابی و دستگیر شد. وی در تحقیقات به قتل اعتراف کرد و گفت: زمانی که به شرکت برادرم رفتم چند بار با امیرحسین درگیر شدم. آخرین بار من او را قاب کردم و او شرکت را ترک کرد. آن روز مشروب خورده بودم و حال و هوای عادی نداشتم. برای همین به خانه پدری امیرحسین رفتم تا به او هدیه بدهم. در آنجا با هم دعوا کردیم و من با چاقویی که در بدنم بود او را زدم. قصدم این نبود که او را بکشم و لگدی به پایش بزنم.


بیشتر بخوانید: عمو یحیی آزاد می شود


با اعترافات مرد جوان و به نتیجه رسیدن تحقیقات، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال و حمید به شعبه دهم دادگاه معرفی شد. در ابتدای این دیدار پدر و مادر امیرحسین خواستار قصاص قاتل فرزندشان شدند.

سپس متهم روی پاهای خود حاضر شد و گفت: روز گذشته مشروب می خوردم و حالت عادی نداشتم. بنابراین من خیلی از داستان را به یاد نمی آورم. حتی نمیدونم کی با امیرحسین درگیر شدم. من و امیرحسین با هم دوست بودیم. پزشکی قانونی گزارش داد که امیرحسین یک بار از ناحیه سر و یک بار از ناحیه پا مورد اصابت قرار گرفته است. روز قبل چاقو داشتم. شاید با دیگری دعوا کرده و چاقو خورده است.

  اسامی 144 روانشناس منتشر شده است

پس از دفاعیات متهم و وکیل وی، قضات برای صدور رأی وارد دادگاه شدند.

2022-08-04 21:36:25

دیدگاهتان را بنویسید