قتل پسر؛ می خواستم او را بترسانم

438023 308 خبر مرکزی

رسیدگی به این پرونده از آذرماه سال ۱۳۷۷ با کشف جسد پسر جوانی در منطقه پردیس رودچن آغاز شد. سپس ماموران به محل اعزام شدند و در بررسی های اولیه مشخص شد مقتول از ناحیه گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفته و بر اثر جراحات وارده فوت کرده است.

جسد مقتول با دستور قاضی کشیک تحویل پزشکی قانونی شد و شناسایی چهره قاتل در دستور کار قرار گرفت.

پلیس در اولین اقدام مقتول را محسن معرفی کرد و به سراغ خانواده وی در شرق تهران رفت، اما آنها گفتند پسرشان چند روزی است که در سفر بوده و خبری از او ندارد.

با این حال، مقاماتی که به حرفه جنجالی پدر خانواده مشکوک بودند، او را زیر نظر داشتند و تلفن همراه او را ردیابی می کردند تا مشخص کنند که او در همان منطقه ای بوده که جسد در زمان قتل پیدا شده است. ; در بررسی های بیشتر آثار خون روی لباس پدر مقتول مشخص شد که کارآگاهان را به افشای راز جنایت نزدیک کرد.

به این ترتیب پدر مقتول بار دیگر احضار شد و در برخورد با اسناد و مدارک در نهایت لب به لب شد و گفت: مدت ها با پسرم بر سر مسائل مختلف اختلاف داشتم. او کارهایی انجام می داد که آبروی خود و خانواده اش را تهدید می کرد. روز حادثه من و پسرم برای صحبت و حل این اختلافات سوار ماشین شدیم و به سمت رودخانه حرکت کردیم.

یک ساعتی باهاش ​​حرف زدم ولی اون نمیخواست پایین بیاد و حرفش رو تکرار کنه تا اینکه از سر راهمون خارج شدیم و رفتیم رستوران و با هم ناهار خوردیم.

  طرز تهیه بشقاب انگلیسی برای صبحانه

وی افزود: بعد دوباره سوار ماشین شدیم اما بحث ما دوباره شروع شد. هر چقدر سعی کردم او را متقاعد کنم که اشتباه کند و مسیر زندگی اش را تغییر دهد، توجهی نکرد تا اینکه محسن در محوطه دانشگاه شورش به راه انداخت و به نشانه اعتراض از ماشین پیاده شد و من برای تنبیه از چاقو استفاده کردم و انتخاب کردم. او را بلند کرد و به سمتش رفت اما محسن به جای ترسیدن شروع به پرخاشگری کرد و من که عصبانی بودم کنترل لحظه را از دست دادم و با چاقو به او ضربه زدم که به گردنش خورد و پسرم به سمت او افتاد. زمین

متهم در حالی که سر به زیر انداخت، گفت: از خواب بیدار شدم و محسن را دیدم که بر اثر خونریزی شدید در حال جان باختن است و بلافاصله با ترس سوار ماشینم شدم و با پرتاب چاقو از پنجره وسط راه به بیرون فرار کردم. به خانه بازگشت

وی پس از اعترافات پدر مقتول به همراه ماموران به محل جنایت رفت و صحنه جنایت بازسازی شد.

پس از اعترافات متهم، بازسازی صحنه پزشکی قانونی و تئوری و تکمیل تحقیقات در خصوص پرونده، متهم به اتهام قتل عمد به شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران اعزام شد و صبح دیروز در برابر قضات از خود دفاع کرد.

در ابتدای این جلسه مادر مقتول به عنوان قیم از مجازات شوهرش در امان ماند و گفت: از شوهرم شکایتی ندارم. متهم که با قرار وثیقه آزاد شده بود به پایگاه مراجعه کرد و گفت: هیچ پدری از مرگ پسرش خوشحال نیست. من واقعاً آن روز قصد کشتن پسرم را نداشتم و فقط می خواستم او را بسازم. فکر می کردم محسن با دیدن چاقو و عصبانیت من می ترسد اما وقتی به سمتش رفتم عصبانیتش بیشتر شد و با مشت به صورتم زد که در یک لحظه کنترلم را از دست دادم.

  اخراج دختر جوان از طبقه سوم پس از آزار و اذیت

وی افزود: اکنون پسرم را از دست داده ام و شرمنده همسرم هستم و از این بابت عمیقا متاسفم. در این مدت سه بار خودکشی کردم اما زنده ماندم.

در پایان اظهارات متهم و وکیل وی، قضات برای صدور حکم شتافتند.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید