قتل وحشیانه مرد جوان در آرایشگاه

416251 107 خبر مرکزی

مردی که مرد جوانی را به ظن رابطه نامشروع با خواهرش وحشیانه مقابل آرایشگاه خواهرش کشت، به قصاص محکوم شد.

13 فروردین سال گذشته مسافران یک دستگاه پژو پرشیا سفید جسد مرد جوانی را مقابل بیمارستانی در جنوب تهران رها کردند و متواری شدند.

از شناسنامه مرد جوان مشخص بود که نامش سیاوش است. آثار ضربات چاقو بر روی بدن مقتول مشهود بود و سر وی به شدت آسیب دیده بود. مرد جوان کاملا بیهوش به بیمارستان منتقل شد. تیم پزشکی بلافاصله مرد جوان را احیا کردند. اما این تلاش ها برای بازگرداندن او بی نتیجه ماند و سیاوش درگذشت.

هنوز دقایقی نگذشته بود که زن جوانی راهی بیمارستان شد و از ترس خود را همسر سیاوش معرفی کرد. او گفت: همسرم مغازه لوازم آرایشی دارد. عصر از خانه خارج شد تا به مغازه اش برود.

ساعت 10 شب بود که مرد ناشناس با تلفن همراه همسرم تماس گرفت و گفت شوهرم با خواهرش در تماس بوده و او را با چاقو زده و به بیمارستان منتقل کرده است.

این زن ادامه داد: مرد ناشناسی پس از گفتن این حرف و فحاشی تلفن همراه خود را قطع کرد. چند دقیقه بعد یک غریبه دوباره با من تماس گرفت. او گفت که شوهرم به من خیانت کرده است، بنابراین او و برادرانش سیاوش را به خانه خود بردند و طبق نقشه او را کشتند.

زن جوان در حالی که اشک می ریخت گفت: «این موضوع را شنیدم و بلافاصله به بیمارستان رفتم و متوجه شدم شوهرم کشته شده است.

با مرگ مشکوک سیاوش، پرونده قتل توسط کارآگاهان جنایی در دست بررسی است. او به پلیس گفت: «پسر عموی من زمانی که شوهرم مورد بازجویی قرار گرفت، رابطه نزدیکی با او داشت. او می گوید همسرم مدتی است با آرایشگری به نام شراره رابطه دارد و احتمالا همسرم برادران شراره را کشته است.

  27000 دلار پشت کانال

بر اساس اطلاعاتی که این زن به پلیس داد، آرایشگاه مورد بازرسی قرار گرفت و دستگیر شد. این زن در بازجویی ها گفت: چند سالی است که آرایشگاه دارم و همیشه برای خرید لوازم آرایش به فروشگاه سیاوش رفته ام. آخرین باری که به او یک میلیون و 300 هزار تن بدهکار بودم، عصر روز چهاردهم فروردین بود که برای دریافت بدهی و ورود به مغازه به آرایشگاه من آمد.

در همین لحظه برادرم تورایی از راه رسید و با او درگیر شد. می خواستم جلوی برادرم را بگیرم اما کتک خوردم و کاری از دستم برنمی آمد.

در پی اظهارات این آرایشگر، برادر 40 ساله وی دستگیر و به درگیری خونین با سیاوش اعتراف کرد. در مرحله بعد پلیس از همسایه ها بازجویی کرد و مشخص شد چند نفر از همسایه ها شاهد برخورد برادر شراره با سیاوش بوده اند.

شواهد نشان می دهد که دو برادر دیگر شراره در این درگیری نقش داشته اند. آنها نیز دستگیر شدند. اما در جریان تحقیقات مشخص شد که آنها به مقتول برخورد نکرده اند. به همین دلیل از اتهام دخالت در این پرونده تبرئه شدند و در نهایت در حالی که پزشکی قانونی علت مرگ سیاوش را له شدن جمجمه عنوان کرده بود، تورج به اتهام قتل در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران در دادگاه حاضر شد.

در ابتدای جلسه دادگاه، نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست، خواستار مجازات قانونی برای متهم شد. سپس والدین مقتول در محل حاضر شده و خواستار صدور حکم شدند. سپس نوبت به دفاع از خود تورای رسید.

  آینده اعتراضات سراسری در 1401 جامعه 24

زمانی که متهم شد به جرم خود اعتراف کرد. متهم در تشریح جزئیات این حادثه گفت: آرایشگاه خواهرم در طبقه همکف ساختمان ما است. اواخر شب بود و داشتم از سر کار برمی گشتم که متوجه شدم مردی از آرایشگاه خواهرم خارج می شود. به سمتش دویدم؛ اما مرد جوان فریاد می زد و به خواهرم التماس می کرد که درب آرایشگاه را بردارید و مرا از ورود منع کند.

قصد فرار داشت که سرش به درب آرایشگاه برخورد کرد و روی زمین افتاد. بلافاصله به او حمله کردم و با مشت و لگد به سرش زدم. کنترل اعصابم را از دست داده بودم. حتی خواهرم میشدم در آن لحظه برادرانم و تعدادی از همسایه ها با هم درگیر شدند. اما من به آنها گفتم که این موضوع ناموسی است و نباید دخالت کنند.

نفهمیدم چقدر عصبانی هستم و متوجه رفتارم نشدم. در چنین شرایطی چند ضربه چاقو به سیاوش زدم. سپس از برادرانم خواستم که او را به بیمارستان ببرند. از تلفن همراه سیاوش به همسرش زنگ زدم و ماجرا را به او گفتم تا بفهمم شوهرش خیانتکار است.

متهم ادامه داد: من و برادرانم جسد نیمه جان سیاوش را با یک دستگاه پژو پرشیا مقابل بیمارستان رها کردیم و خیلی سریع متواری شدیم.

متهم در ادامه اظهارات خود به قضات گفت: قصد کشتن سیاوش را نداشتم. چشم به ناموس ما انداخت. از صیغه و مسائل دیگر اطلاعی نداشتم. از اینکه این مرد به آرایشگاه خواهرم رفته و با او دعوا کرده بود ناراحت و حسادت می کردم.

اگر می خواستم سیاوش را بکشم، اصلا او را به بیمارستان نمی بردم. من حتی اجازه دخالت در این درگیری را به دیگران ندادم و خود را مسئول مجازات سیاوش می دانستم. ضربه ای که به سرش وارد شد تقصیر من نبود و او ضربه ای به سرش خورد و جمجمه اش شکست.

  کشورهای علاقمند به مشارکت ایران در توافقنامه شانگهای - دولت به دنبال همکاری با شرق است

در پایان دفاعیات متهم، قضات دیوانه شدند و با توجه به شواهد موجود در پرونده، تورایی را به رقیب مجدد محکوم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید