قتل همزمان مادر و دختر

417173 975 خبر مرکزی

متهمان به قتل یک مادر و دختر در حالی که تحقیقات ادامه دارد در بازداشت به سر می برند. این جنایت توسط شوهر و عموی زن جوان صورت گرفت و انگیزه قتل دو اختلاف خانوادگی بود.

رسیدگی به این پرونده از حدود یک ماه پیش پس از پیدا شدن اجساد مادر و دختر در باغی آغاز شد. کارآگاهان جنایی استان فارس با حضور در محل، ابتدا جسد زن میانسالی را مشاهده کردند که به ضرب گلوله کشته شده بود. کمی بعد جسد دخترش رها شد.

این زن 20 ساله نیز از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته است و شواهد حاکی از آن است که هر دو مورد اصابت گلوله فرد یا آشنایان قرار گرفته اند.

قاتلان بدون شک از حضور این مادر و دختر در باغ اطلاع داشتند و به دلیل آشنایی قبلی خود توانستند به راحتی وارد آن شده و در اقدامی غافلگیرکننده اسلحه به دست بگیرند. در پی انتقال اجساد به پزشکی قانونی، پزشکی قانونی با بررسی روابط خانوادگی زن 55 ساله و دخترش متوجه شدند زن میانسال مدتی با برادرش درگیر بوده است.

به همین دلیل این مرد به نام مهران به عنوان مظنون اصلی پرونده شناسایی شد اما زمانی که ماموران برای تحقیق از او رفتند متوجه شدند مهران متواری شده است.

فرار مظنون تاییدی بر دست داشتن وی در این جنایت خانوادگی است. در نتیجه تحقیقات در مورد کشف این مرد گسترده شده و شواهد بیشتری به دست آمد که مقتول 20 ساله مدتی است با همسرش درگیر بوده و ممکن است مردی به نام نیما نیز در این جنایت دست داشته باشد.

  ته سیگار باعث مرگ مرد 26 ساله شد

مردان فراری تحت تعقیب قرار گرفتند زیرا کارآگاهان به تدریج به معمای جنایت نزدیک شدند و از بستگان آنها و سایر شواهد بازجویی کردند. هر دو متهم در نهایت پس از انتقال به پلیس آگاهی دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفتند.

آنها اعتراف کردند که این جنایت را با کمک یکدیگر طراحی و مرتکب شده اند. نیما در اعترافاتش گفت: چند وقت پیش من و همسرم با هم اختلاف داشتیم. من به رفتار او مشکوک بودم و این سوال آنقدر اختلاف ما را تشدید کرد که همسرم چندین بار عصبانی شد و به خانه پدرش رفت.

با دیدن بدتر شدن اوضاع با عموی همسرم صحبت کردم و از او کمک خواستم و در نهایت قتل را طراحی کردیم. مهران نیز اظهارات همدست خود را پذیرفت و در مورد جزئیات جنایت چنین گفت: آیا از مشاجره ای که با خواهرزاده ام داشته به من گفته و او به او مشکوک شده و گفته باید کاری کنیم؟

او به من پیشنهاد کشتن داد اما من برای اولین بار قبول نکردم. پس از مدتی دوباره نزد من آمد و همان حرف های قدیمی را تکرار کرد و گفت که چاره آن قتل است.

آیا او برای اجرای نقشه ام به من کمربند داده است؟ روز حادثه دو نفری به باغ رفتیم. می خواستم با برادرزاده هایم صحبت کنم، اما آنها با ما بدرفتاری کردند و ما مطمئن شدیم که گفتگو بی فایده است. بنابراین عصبانی شدیم و اخراج شدیم. سپس فرار کردیم و اجساد را رها کردیم.

بر اساس این گزارش، متهمان هم اکنون در بازداشت به سر می برند و تحقیقات برای افشای جزئیات کامل جنایت ادامه دارد.

  Приложение Бк Леон ️ Скачать Leon Бет На Андройд, Бесплатно, Официальный, Зеркало

دیدگاهتان را بنویسید