قتل نوزاد دو ماهه توسط مادر؛ شاهدان راست می گویند؟!

425682 944 خبر مرکزی

زن جوانی که به جرم قتل پسر دو ماهه‌اش دستگیر شده، قتل را رد می‌کند و مدعی است شوهرش برای پرهیز از پرداخت مهریه و اختلافات خانوادگی برای او کفش درست کرده است.

چند روز پیش مرد جوانی برای افشای راز قتلی که حدود سه سال پیش رخ داد به دادسرای امور جنایی تهران رفت.

وی به بازپرس محمد تقی شعبانی گفت: «دو سال و نیم پیش همسرم فرزند معلولم را کشت. بعد از اینکه همسرم پسر دو ماهه ما را به قتل رساند با اورژانس تماس گرفت و گفت پسرمان بیماری مادرزادی دارد و در خواب فوت کرده است.

به گفته همسرم و به دلیل بیماری اصلی پسرمان گواهی فوت او صادر شد و بچه را دفن کردیم اما دخترم که در آن زمان 5 ساله بود شاهد قتل برادرش بود. از سوی دیگر یکی از زنان خانواده ما از قتل مطلع شد و او می تواند شهادت دهد که پسرمان، همسرم، کشته شده است.

با شکایت مرد 38 ساله با دستور پزشکی قانونی تحقیقات آغاز شد. تحقیقات اولیه از دختر 7 ساله خانواده که به گفته پدرش شاهد قتل بوده، در دست بررسی است. وی در تحقیقات گفت: روز حادثه مادرم به زور یک پرتقال به برادرم که دو ماهه بود گذاشت و برادرم خفه شد و بعد مادرم پرتقال را از دهان برادرم بیرون آورد.

بعد از این ماجرا او مرا تهدید کرد که اگر به یکی مثل برادرم چیزی بگویم مرا خواهد کشت. سپس با اورژانس تماس گرفت و گفت برادرم بر اثر بیماری فوت کرده است.

از سوی دیگر زن جوان که به گفته پدر نوزاد از قتل مطلع شده بود، در تحقیقات گفت: من در مغازه این مرد کار می کردم. مدتی است که پسرش مرده است… وقتی جنگ بالا گرفت، شقایق گفت ای کاش به جای اینکه پسرمان را بکشم تو را می کشتم.

  قیمت بیت کوین امروز 1981/02/18 است

انکار زن جوان

در پی شهادت دو شاهد و شکایت مرد جوان، بازپرس دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت شقایق را صادر کرد اما زن جوان در تحقیقات اولیه منکر ارتکاب جنایت شد و گفت: وقتی پسرم به دنیا آمد دو ماه بعد به دنیا آمد. او فلج شده، مرده به دنیا آمده و حتی گواهی فوت توسط پزشک صادر شده است. من مرتکب قتل نشدم و شوهرم دروغ می گوید.

وی ادامه داد: در حالی که زندگی ما خوب بود، شوهرم چیزی در مورد قتل نگفته بود، اما پس از بالا گرفتن اختلافات من و پیمان و شکایت از وی و پرداخت مهریه 600 سکه ای، وی برای فرار از مهریه این کار را انجام داد. شکایت کرده است.

من شهادت شهود را قبول ندارم، یکی از شهود حسابدار است که از بستگان پیمان است و دیگری دختر من است. پیمان دخترم را ترساند که علیه من دروغ بگوید.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید