قتل ناموسی در اهواز; قاتل سر همسرش را در میدان شهر چرخاند

425512 493 خبر مرکزی

ساعت 15:00 روز شنبه 18 بهمن ماه مرد جوانی در میدان کسایی خوشیار اهواز با خوشحالی سر همسرش را در مقابل چشمان وحشت زده نشان داد و دقایقی بعد متواری شد.

این جنایت هولناک بلافاصله توسط اهالی وحشت زده میدان کسایی به مرکز فوریت های پلیسی 110 اهواز گزارش شد.

بنابراین تیمی از کارآگاهان اداره پلیس آگاهی به همراه علی حسن لو بازپرس ویژه قتل ها در محل حاضر شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

پلیس در صحنه جنایت جسد دختر 17 ساله ای را پیدا کرد که در خانه ای سر بریده و جسدش را در جای دیگری انداخته بودند.

در ادامه تحقیقات مشخص شد دختر جوان پس از فرار به ترکیه توسط شوهرش به ایران بازگردانده شده و توسط شوهر و دامادش که هر دو پسر عمو هستند کشته شده است.

در بررسی ها مشخص شد که برادر قاتل پای مقتول را گرفته، مرد جوان در خانه همسرش را با شلاق مورد ضرب و شتم قرار داده و عاملان این جنایت پس از چرخاندن سر مقتول در مقابل چشمان مردم به مکان نامعلومی در خیابان متواری شده اند.

شناسایی و دستگیری عاملان قتلهای ناموسی در اهواز

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی اختفای عاملان جنایت را مشخص کردند.

پس از دریافت این اطلاعات مهم تیم جنایی با هماهنگی علی حسن لو بازپرس ویژه قتل ها به مخفیگاه متهمان رفتند و ساعت 18 امروز در یک عملیات غافلگیرانه قاتل و برادرش را دستگیر کردند. بنابراین گزارش به دستور علی حسن لو بازپرس ویژه قتل دختر جوان به پزشکی قانونی منتقل شد و عاملان برای افشای ابعاد پنهان قتل در اختیار کارآگاهان اداره پلیس آگاهی قرار گرفتند. .

  تصاویر/ اعتراض کشاورزان و اهالی اصفهان برای تامین آب زاینده رود

واکنش دادگستری خوزستان

رئیس قاضی استان خوزستان گفت: قوه قضائیه با عاملان قتل یک زن جوان اهوازی به صورت قاطع و سریع برخورد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی گفت: متأسفانه امروز قتلی در اهواز رخ داد که قاتل بعداً قصد داشت اقدام شنیع خود را در یکی از خیابان های شهر نشان دهد که امنیت روانی شهروندان را خدشه دار کرد. “

وی با بیان اینکه با تلاش پلیس و صدور دستورات قضایی لازم، عوامل این قتل ساعاتی پس از وقوع این حادثه شناسایی و دستگیر شدند، گفت: دستگاه قضایی استان با متهمان این حادثه برخورد قاطع و سریع خواهد کرد. .

هشدار: فیلم حاوی صحنه های دلخراش است

دیدگاهتان را بنویسید