قتل مادر توسط پسری دیوانه

422118 288 خبر مرکزی

پسر جوانی که مادرش را کشته بود توسط کمیسیون سه نفره پزشکی قانونی مجنون تشخیص داده شد. رسیدگی به این پرونده ظهر چهارشنبه (۳۰ اردیبهشت) با گزارش قتل یک زن ۷۵ ساله به بازپرس حبیب‌الصادقی آغاز شد.

در پی اعلام این خبر، بازپرس شعبه چهارم دادگاه کیفری صوفیه و تیم تحقیق به طبقه دوم یک ساختمان سه طبقه رفتند. آنها در محل حاضر شدند و در چند قدمی جسد پیرزنی به همراه شوهر مجروح و پسرش که عامل جنایت است را در اتاق انتظار پیدا کردند.

در اولین تحقیقات دختر مقتول که موضوع را به پلیس گزارش داد، گفت: یکی از همسایه هایم تماس گرفت و گفت از خانه ما دعوا می شود و بلافاصله به خانه رفتم. با کلیدی که داشتم در را باز کردم اما با جسد خون آلود مادرم و جسد نیمه جان پدرم روبرو شدم.

مدارک جرم

این مرد سالخورده که توسط پسرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود در تحقیقات گفت: نمی دانم چرا پسرم ناگهان شروع به داد و فریاد و ضرب و شتم مادرش کرد و سپس با ضربات چاقو او را کشت. خواستم دستش را بگیرم اما نتوانستم مقابل پسرم بایستم و مجروح شدم.

تحقیقات اولیه نشان می دهد پسر جوان مبتلا به اختلال دوقطبی است، اما اینکه در زمان جنایت دیوانه بوده و یا اخبار، دلیل ارجاع او به کمیسیون سه نفره پزشکی قانونی بوده است.

در بازرسی و بررسی های کمیسیون 3 نفره پزشکی قانونی، مجنون بودن پسر 36 ساله تایید شد و در کمیسیون مشخص شد که متهم در زمان ارتکاب جنون مجنون بوده است. با دستور پزشک قانونی برای مداوا به بیمارستان روانپزشکی منتقل شد.

  او شایعات حضور ماگات در سپاهان را تکذیب می کند

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید