قتل عام خانواده توسط پسر بزرگ خانواده

417350 304 خبر مرکزی

پسر جوانی که در جنایتی هولناک سه نفر را کشته بود، پس از 10 ساعت فرار در تحقیقات کامل پلیس شناسایی و دستگیر شد. این جنایت چهارشنبه شب گذشته در شهرستان مجمرد اشکذر استان یزد رخ داد.

پزشکان قانونی پس از اطلاع از پیدا شدن جسد یک زن میانسال و یک نوجوان در منزلشان به آنجا رفتند و در یک نگاه متوجه شدند که هر دو قربانی قتل وحشیانه شده اند و قاتل یا قاتلان از آشنایان بوده اند که به راحتی می توانند آنها را بشناسند. وارد خانه مادر شدند، بچه شدند و توانستند نقشه خود را عملی کنند.

عاملان چنین قتلی هیچ انگیزه ای برای دزدی یا اهداف مالی دیگری نداشتند و به نظر می رسد راز اصلی در جنجال و خصومت نهفته است.

اجساد زن 42 ساله و فرزند 14 ساله اش به پزشکی قانونی منتقل شد تا متخصصان با آزمایشات دقیق نحوه مرگ آنها را مشخص کنند. در حالی که تحقیقات در مورد این پرونده در مراحل اولیه بود، اخبار جدیدی به پلیس رسید و این بار کارآگاهان برای بررسی یک قتل دیگر به مناطق بیابانی خارج از شهر رفتند.

مقتول نیز به طرز فجیعی کشته شد و سپس عامل یا عاملان جنازه وی را به آتش کشیدند. نحوه قتل نیز نشان داد که هدف اصلی، خصومت و اختلاف شخصی بوده است.

در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که قتل این فرد مربوط به قتل یک مادر و فرزند در منزلشان بوده و یک نفر پشت این جنایات بوده است، اما این فرد کیست؟ پلیس برای یافتن پاسخ این سوال تمام شواهد موجود را ردیابی کرد تا سرانجام به پسر بزرگ خانواده رسید.

  تصادف مرگبار با اتوبوس و تریلر؛ 19 زخمی و یک کشته

مرد جوان با خانواده اش درگیر شد و از زمان کشته شدن آنها مفقود شده است. بنابراین پسر جوان تحت تعقیب قرار می گیرد.

جوان فراری در کمتر از 10 ساعت شناسایی و دستگیر شد. از سوی دیگر همزمان با دستگیری این متهم دستبند پلیس به دست یکی از دوستان نزدیک وی بسته شد و مشخص شد که این فرد با قاتل اصلی نیز همکاری داشته است. دو متهم 16 و 21 ساله در بازجویی به قتل اعتراف کردند.

متهم اصلی گفت که به دلیل اختلافات خانوادگی تصمیم به ارتکاب جرم گرفته است. او و همدستش هم اکنون در بازداشت به سر می برند و تحقیقات برای کشف جزئیات بیشتر و زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید