قتل عام خانواده برای ارث

416258 825 خبر مرکزی

داماد خشمگین که پس از کشتار و گروگان گیری دو تن دیگر، قصد کشتن پنج نفر از اعضای خانواده همسرش را نیز داشت، در یک عملیات نفس گیر پلیس به ضرب گلوله کشته شد.

حوالی ساعت 01:00 بامداد دوشنبه 31 آذرماه، سیگنال قتل 5 نفر در منزلی واقع در منطقه عدل شیراز به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد و بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

در تحقیقات اولیه مشخص شد داماد 55 ساله خانواده که بر سر مسائل مالی، ارثی و ارثی با خانواده همسرش اختلاف داشته، همسر، دو داماد و دامادش را با شلیک گلوله به قتل رسانده است. قانون و عروس و دو گروگان گرفتند.

با شروع تحقیقات میدانی و اقدامات پلیسی، محل گروگان گیری در اسرع وقت مشخص شد و ماموران پلیس با دستور ویژه فرمانده انتظامی استان فارس، عملیات آزادسازی گروگان ها را آغاز کردند.

سردار رهمبخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس که پس از اطلاع از وقوع جنایت از ابتدا تا پایان عملیات در محل حضور داشت، گفت: با تلاش و سرعت عمل ماموران با هماهنگی کارمند دادگستری، به محل اعزام شدند که قاتل به محض مشاهده پلیس به سمت پلیس تیراندازی کرد.

وی افزود: کوچکترین تاخیر در این عملیات می توانست منجر به کشته شدن دو گروگان شود اما ماموران ما به سرعت محل گروگان گیری را که منزلی نزدیک محل جنایت بود محاصره کردند و پس از یک ساعت درگیری مسلحانه متهم تیراندازی شد و کشته شد. «هر دو گروگان آزاد شدند.

منبع: روزنامه ایران

  آیا پرداخت یارانه نقدی در تیرماه ادامه دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید