قتل عام به سبک فیلم های خانوادگی

428227 778 خبر مرکزی

شش سال پس از جنایت هولناکی که در پلات، میسوری رخ داد، عاملی که چهار نفر از اعضای خانواده اش را کشت و جسد آنها را سوزاند، از سوی دادگاه علاوه بر 115 سال حبس، به چهار حبس ابد محکوم شد. مردی که عاشق «فرشتگان بوندک» بود به سبک این فیلم به چشم قربانیانش سکه گذاشته بود.

در فوریه 2016، آتش سوزی هولناکی در خانه ای در پلات، میسوری رخ داد و هنگامی که آتش نشانان آتش را خاموش کردند، چهار نفر با اجساد سوخته در داخل آن پیدا شدند.

قربانیان یک زوج 81 و 82 ساله، بنام شرلی و راسل دنهام، نوه 32 ساله و نوزاد 3 ماهه آنها و همچنین سگ آنها هستند که اجساد آنها کاملاً سوخته است.

اما آنچه ابتدا توجه آتش نشانان را به خود جلب کرد وجود سکه بر روی چشمان حادثه دیدگان بود. از سوی دیگر بررسی ها نشان داد که این آتش سوزی عمدی بوده و فردی برای سوزاندن اجساد قربانیان و منزل از بنزین استفاده کرده است.

با حضور پلیس در محل و بازرسی اولیه مشخص شد جنایت هولناکی در منزل صورت گرفته است. بررسی ها نشان می داد که هر چهار قربانی قبل از آتش سوزی از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و اجسادشان سوخته است.

پلیس سپس با انجام تحقیقاتی متوجه شد که علاوه بر قربانیان، فرد دیگری نیز بدون هیچ اثری در خانه زندگی می کند. مرد 30 ساله ای به نام گرید دنهام که گفته می شود این جنایت را انجام داده است.

همسایه ها در روزهای قبل از جنایت شاهد اختلاف بین او و پدربزرگ و مادربزرگش (دو تن از قربانیان) بودند و در تحقیقات پلیس مشخص شد که او روز قبل از جنایت به پمپ بنزین رفته و چند گالن بنزین خریده و به نزد خود برده است. خانه پدربزرگ و مادربزرگ او برده بود.

  حملات سایبری هکرهای روسی علیه متحدان اوکراین

تحقیقات درباره اتهام قتل این مرد آغاز شد تا اینکه چند روز بعد اثری از او در آریزونا یافت نشد و پلیس موفق شد او را دستگیر کند.

تحقیقات نشان داد که او پس از جنایت، ماشین پدربزرگش را دزدیده و به سمت آریزونا حرکت کرده است. او با دستگیری این مرد متهم به قتل پدربزرگ، مادربزرگ، خواهر و خواهرزاده 3 ماهه خود است، اما ادعا می کند که بی گناه است و نقشی در جنایت ندارد.

با این حال، هنگامی که مأموران در جریان تحقیقات به دختر مورد علاقه متهم نزدیک شدند، شواهد جدیدی به دست آمد که شک پلیس را مبنی بر گناهکار بودن گری برطرف کرد. دختر جوان گفت که گریدون به طرز عجیبی عاشق فیلم «فرشتگان بونداک» بوده و چندین بار آن را تماشا کرده است.

این فیلم داستان برادران ایرلندی را روایت می کند که پس از کشتن تصادفی یک اوباش، بر این باورند که خداوند آنها را برای این کار انتخاب کرده و تصمیم می گیرند یکی پس از دیگری اعضای مافیا را بکشند. اما نکته مهم در این فیلم این بود که آنها پس از کشتن هر یک از قربانیان خود، در چشمان خود سکه می گذاشتند. درست مثل سکه هایی که روی چشمان قربانیان جنایتکار پیدا می شود.

در این شرایط، گرید (عامل کشتار خانواده) هفته گذشته در دادگاه به اتهام کشتن چهار نفر، سوزاندن اجساد و آزار حیوانات محاکمه شد. با این حال او همچنان به بی گناهی خود اعتراف کرد و وکیلش مدعی شد که گریه به دلیل مصرف داروهای روانگردان طبیعی نیست و مدت هاست صداهای عجیبی در سرش شنیده و از مشکلات روحی رنج می برد.

  فواید لوبیا چیتی برای بدن

اما پس از محاکمه، قضات او را مجرم شناختند و او را به چهار حبس ابد و 115 سال حبس محکوم کردند تا مطمئن شوند که بقیه عمرش را پشت میله های زندان سپری می کند و هرگز آزاد نمی شود.

منبع: همشهری

دیدگاهتان را بنویسید