قتل صاحب خدمات برای غنی سازی

سجادپور| سحرگاه دیروز حکم قصاص استاد 40 ساله زندان مرکزی مشهد اجرا شد.

حدود سه سال پیش با کمک دو جوان دیگر صاحب یک کارگاه اجاره ای کشته و جسدش زیر پل به آتش کشیده شد.

آغاز داستان

مدتی ساکت بود. افکار شیطانی لحظه ای صاحب سرویس را درگیر نکرد. هر بار که می دید مردی 60 ساله سوار بر خودرو برای بررسی مغازه های اجاره ای خود به بلوار توس می آمد، آهی از پشیمانی از بدنش بیرون می آمد!

او تصمیم گرفته بود هر طور شده اموال ماشا را بگیرد، بنابراین نقشه شیطانی خود را با پالایشگر جوانی که مستاجر یک پیرمرد 60 ساله هم بود در میان گذاشت. دستیابی به ثروت پیش بینی نشده به آرزوی دو مکانیک و پالایشگر جوان تبدیل شده است. آنهایی که شیفته رویاها و آرزوهایشان بودند، ناگزیر با شاگرد مکانیک 19 ساله توطئه کردند تا او را با خود ببرند.

سعید که تازه وارد دانشگاه شده بود تا تحصیلات آینده اش را بسازد، از شهر به مشهد آمده بود و برای امرار معاش هم مکانیک می کرد. سرانجام سه استاد جوان کنار هم نشستند و به نقاشی وحشتناک مکانیک گوش دادند.

قتل با غذای آلوده

نقشه شیطانی این بود که ماشا را با غذای آلوده بکشند تا اثری از خود باقی نماند، زیرا می دانستند که صاحب کارگاه اجاره ای اتاقی در طبقه دوم بالای مغازه ها دارد و اغلب برای استراحت به این اتاق می رفت. .

این بود که یک قرص کشنده داخل ظرف انداخته بودند تا با مصرف مواد غذایی آلوده بر اثر مسمومیت جانش را از دست بدهد، اما ماشا… که بوی نامطبوعی از ظرف استشمام کرده بود، آن را نخورد و به این ترتیب سه جوان را تیرباران کرد. طمع کشته شده توسط سنگ!

جرم گاز شهری

با این حال، شعله های ثروت مرد میانسال همچنان در آنها می سوخت تا اینکه مکانیک نقشه دیگری اندیشید و این سه نفر آماده اجرای آن شدند. در بهمن ماه سال 97 دوباره وارد اتاق مرد 60 ساله ای شدند و با او به گفتگو نشستند.

در همین حال مخفیانه در چای و غذای عدس قرص خواب ریختند و با اصرار دوستانه به ماشا تعارف کردند. وقتی مردی 60 ساله وضعیت مالی خود را به آنها گفت، از مصرف عدس و چای گیج شد و پلک هایش روی هم افتاد.

  شرایط عجیب باشگاه استقلال برای بازیکنان مازاد

تعمیرکاران به هم نگاه کردند و آرام آرام از اتاق طبقه دوم خارج شدند و دریچه گاز شهر را باز کردند تا با استنشاق گاز شهری و خوابیدن جان ماشا را از دست بدهند.

آنهایی که از اجرای این نقشه شوم بسیار خرسند بودند فردای آن روز برای شنیدن خبر مرگ صاحب مغازه منتظر ماندند اما فردای آن روز بیهوده منتظر ماندند. به همین دلیل هر سه بار دیگر به طبقه دوم رفتند تا از مرگ او مطمئن شوند اما در کمال تعجب مشاهده کردند که مرد 60 ساله زنده است و با خروج گاز شهری حادثه ای رخ نداده است. در اتاق را باز کن و …

قتل با طرح ماساژ

استادان جوان که از قبل از این وضعیت عصبانی شده بودند، بلافاصله نقشه وحشتناک دیگری را در نظر گرفتند و با کمک یک مکانیک، این نقشه وحشتناک را در همان مکان اجرا کردند. مرد 60 ساله ای که به مستاجران مغازه هایش اعتماد کامل داشت و فکر نمی کرد آنها ناجوانمردانه به قتل او پشت کرده اند تا اموال و خودروی او را ببرند، دوباره وارد گفت و گو با آنها شد و گفت: داستانی از درد استخوان هایش . .

مکانیک که منتظر همین حکم بود به صافکار 37 ساله اشاره کرد و از او خواست کمی بدنش را ماساژ دهد. عبدا … بلافاصله از مشاء … خواست دراز بکشد و ناگهان دستانش را دور گردن مردی 60 ساله حلقه کرد و در حالی که مکانیک و شاگردش منتظر لحظه مرگ بودند با فشار زیاد او را خفه کرد.

وقتی دست و پای صاحب فروشگاه شل می شود و دیگر نمی تواند حرکت کند، مکانیک قصد دارد آثار جنایت را از بین ببرد.

مظنونین

ماجرای سوختن جسد

سه استاد جوان که حالا اوراق سفید امضای مقتول را به دست آورده بودند تا با مستندسازی اموال او را به راحتی تصرف کنند، با نقشه شوم مکانیک آماده شدند تا آثار جنایت را از بین ببرند. حدود ساعت یک بامداد باخمن بود که جسد بی جان مردی 60 ساله را داخل خودروی پژو 405 مقتول انداختند و به سمت بزرگراه آسیایی حرکت کردند اما از ترس مکان مناسبی برای تخریب جسد پیدا نکردند. از نزدیک مشهد به جای گذاشتن.

  مزایای یک سبک زندگی مینیمال

بنابراین حدود 7 کیلومتر بعد از چناران رفتند تا به نقطه ای از زیر پل کنار جاده ای برسند. تعمیرکاران حریص که محل را مناسب می دانستند روی جسد بنزین ریختند و آن را آتش زدند و برای اجرای طرح فروش ملک به مشهد بازگشتند.

در جستجوی مرد گم شده

از طرفی خانواده ماشا که بعد از نیامدن او به خانه نگران بودند، همه جا رفتند و با افراد زیادی ارتباط برقرار کردند، اما تا سه روز بعد، 30 سال بعد، هیچ نشانی از پدر خانواده نبود. -ماشا پیر. پسر یک ساله … وی برای کسب اطلاعات به پلیس خراسان رضوی مراجعه و برای یافتن پدر گمشده اش از آنها کمک خواست.

وی به کارآگاهان آگاهی گفت: پدرش گاهی برای استراحت و مقاومت به مغازه هایی که در تعمیرگاه های بلوار توس اجاره کرده بود می رفت.

دستگیری عاملان

بدین ترتیب گروهی از کارآگاهان تحت نظارت و نظارت مستقیم سرهنگ محمدرضا گلامی ثانی (رئیس وقت اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی) وارد عمل شدند و با دستور قاضی احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد در زمان وقوع حادثه) وارد عمل شدند. دوباره پرداخت کردند.

بررسی های آنها نشان داد که صنعتگران جوانی که مغازه ها را از مشاء اجاره کرده بودند از زمان ناپدید شدن پیرمرد دیده نشدند و کارگاه های آنها تعطیل شده بود. این موضوع شک کارآگاهان را برانگیخت و جست و جوی اطلاعات را آغاز کردند.

در بررسی ها مشخص شد که صفکار 37 ساله با همسرش اختلاف داشته و در یک مرکز خدمات خوابیده اما در آنجا حبس شده است. بنابراین کارآگاهان با دستور قضایی وارد صفاکری شدند و عبدا را در حالی که چند روزی در خدمت مخفی بود دستگیر کردند، اما وی در بازجویی ها مدعی شد که ماشاء… حدود ساعت 23 چند ساعت مانده به شب از اتاقش خارج شده و دیگر از اتاق خارج شده است. در مورد آن می داند.

  آیا کاپیتان استقلال در آستانه پیوستن به فولاد است؟

کارآگاهان که دیگر متقاعد نشده بودند جنایتی مرموز صورت گرفته است، در یک عملیات غافلگیرانه دانش آموز 19 ساله را نیز در یک عملیات ساختگی دستگیر کردند.

اعتراف به قتل

وی که دانشجوی رشته مکانیک بود در اولین بازجویی ها به قتل یک مرد 60 ساله صافکار و با نقشه های شوم استادش (مکانیک جوان) اعتراف کرد. در پی اعتراف صریح سعید، کارآگاهان بلافاصله به جستجوی مکانیک جوان پرداختند و در یک حمله هماهنگ او را دستگیر کردند.

اکنون عبدا… که با مسائل تخصصی دست و پنجه نرم می کند، باید لب به اعتراف و افشای تاریخچه سراب تصاحب ثروت بگشاید. گفت: با نقشه های مکانیک جوان و به بهانه ماساژ پهلوها و کمرش به او ملحق شدم… آنقدر گلویش را فشار دادم که فوت کرد.

صدور حکم اعدام و حبس

با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، این پرونده کیفری برای رسیدگی به شعبه پنجم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی ارسال شد. صادر شده.

بر اساس حکم دادگاه، سعید 19 ساله به اتهام معاونت در قتل به 15 سال حبس، مکانیک سازماندهی طرح قتل به 25 سال زندان و عبدا به قصاص قتل محکوم شدند. او به اتهام سرقت به زندان و شلاق محکوم شد.

آنها همچنین به اتهام اقدام به قتل در توطئه های قبلی به حبس های طولانی مدت محکوم شدند که شعبه 39 دیوان عالی کشور در مهر آن را تأیید کرد.

اجرای حکم به قصاص

با رای نهایی دادگاه، پرونده «جنایت در سراب ثروت» به معاونت اجرایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارسال شد و عبدا… منتظر اجرای حکم قصاص شد.

سرانجام سحرگاه دیروز با اجرای حکم و بررسی دقیق پرونده، حکم اعدام از سوی معاون دادستان خراسان رضوی صادر شد و به این ترتیب صفکار جوان اکنون 40 ساله با کیسه وجدان پای چوبه دار رفت. .از طریق تشریفات شرعی و قانونی زیر نظر قاضی مجرب مجازات می شود تا عاقبت این اربابان حریص درس عبرتی باشد برای کسانی که دچار وسوسه های شیطانی می شوند و برای یک شبه پولدار شدن مرتکب جنایت می شوند.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید