قتل شوهر خواهر پس از ازدواج مجدد

415075 239 خبر مرکزی

مرد جوان زمانی که متوجه شد عروسش پس از جدایی از خواهرش ازدواج کرده است، وی را کشت و متهم پس از دستگیری به دعوای قدیمی خود با مقتول اشاره کرد.

به گزارش شرق، فروردین 1378 پس از درگیری خونین در جنوب تهران، ماموران در محل حاضر شدند. مرد 35 ساله ای به نام جعفر با ضربات چاقو به بیمارستان منتقل شد و ساعتی بعد بر اثر شدت جراحات جان باخت. بررسی ها نشان داد جعفر توسط برادر همسر سابقش مورد حمله قرار گرفته و کشته شده است.

بدین ترتیب پسر 27 ساله ای به نام شایان ردیابی و دستگیر شد و به درگیری با شوهر سابق خواهرش اعتراف کرد. متهم در بازجویی گفت: سه سال پیش جعفر از خواهرم خواستگاری کرد و با هم ازدواج کردند. اما در دوران عقد دائماً با هم اختلاف داشتند و می خواستند از هم جدا شوند اما با وساطت خانواده ها جشن عروسی گرفتند و به زندگی خود ادامه دادند.

اما فقط شش ماه بعد از ازدواجشان، خواهرم عصبانی شد و به خانه پدرم آمد. او گفت که شوهرش را درک نمی کند و نمی تواند با او زندگی کند. داستان جدایی آنها نزدیک به دو سال و نیم به طول انجامید و سرانجام تنها سه سال پس از ازدواجشان از هم جدا شدند.

شایان ادامه داد: در این سه سال خانواده ما و جعفر همیشه درگیر بوده اند. او در دعوا با خواهرم به ما فحش داد. ما هم به درخواست خواهرم با او ارتباط برقرار کردیم. فقط چند ماه بعد از جدایی خواهرم و شوهرش، فهمیدیم جعفر دوباره ازدواج کرده است.

  ژاپن قصد دارد واردات نفت و گاز از روسیه را جایگزین کند

قبلا از من پول قرض کرده بود و بدهی هایش را نپرداخته بود. من در مورد خواهرم چیزی نگفتم و همیشه امیدوار بودم که زندگی آنها خوب باشد. اما وقتی چند ماه از جدایی آنها گذشت و جعفر دوباره ازدواج کرد، متوجه شدم که حق با خواهرم است و جعفر او را دوست ندارد.

متهم گفت: من که با شنیدن خبر ازدواج همسر سابق خواهرم عصبانی شده بودم، به خانه آنها رفتم و از او خواستم بدهی خود را تسویه کند. اما او که عصبانی بود شروع به فحش دادن کرد. او به من گفت که خواهرش زندگی او را تباه کرده است و این بدهی در واقع تباهی زندگی اوست و او پرداخت نمی کند. این باعث شد با هم برخورد کنیم و من از شدت عصبانیت چند ضربه چاقو به او زدم. اما من واقعاً قصد کشتن او را نداشتم.

در جریان تحقیقات از همسر دوم جعفر که شاهد این درگیری بود به عنوان مطلع بازجویی شد. او گفت: وقتی زنگ در به صدا درآمد، فکر کردیم لوله است، زیرا منتظر بودیم لوله بیاید و لوله های توالت را درست کند. بدون اینکه بپرسیم چه کسی پشت در است در را باز کردیم. ناگهان متهم با سرقت خودرو و فحاشی وارد خانه شد. من و شوهرم شوکه شدیم.

متهم با چاقو به شوهرم حمله کرد و بدون اینکه اجازه صحبت به او بدهد چندین ضربه به او زد. بدون اجازه دفاع یا گفتن کلمه ای. من اصلاً متهم را نمی شناختم و فقط از او خواستم از شوهرم دست بکشد. بعد از اینکه شوهرم را به بیمارستان رساندیم و به دامادم اطلاع دادیم، مشخص شد که مهاجم، داماد سابق شوهرم است.

  6 خودروساز و 30 کشور تولید خودروهای بنزینی را متوقف می کنند

در پی اعتراف پسر جوان، ضبط شهادت همسر مقتول و بازسازی صحنه جنایت، برای متهم کیفرخواست تشکیل و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. پسر جوان به زودی در دادگاه کیفری استان تهران از خود دفاع می کند. این در حالی بود که پدر و مادرم برای او جریمه می خواستند.

دیدگاهتان را بنویسید