قتل زن جوان توسط راننده تاکسی اینترنتی

417723 591 خبر مرکزی

مرجان همایونی| وسوسه سرقت طلا، جواهرات و دلارهای یک زن تنها انگیزه راننده تاکسی اینترنتی و دوستش برای برنامه ریزی و انجام قتل او بود.

17 هازارد امسال مرد میانسالی به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران از ناپدید شدن ناگهانی همسر صیغه اش گفت: چندی پیش در فضای مجازی با خانمی 40 ساله به نام شکیلا آشنا شدم که این آشنایی منجر به ازدواج موقت بین من و او.»

شکیلا تنها زندگی می کرد و من هر چند روز یک بار به او سر می زدم اما از دیروز تا الان هر بار که با او تماس می گرفتم تلفن همراهش خاموش بود که نگران او شدم و به خانه اش رفتم و زنگ زدم اما او در را باز کرد. این کار را کرد، بنابراین با کلیدی که داشتم وارد خانه شدم، خبری از شکیلا نبود، اما در گاوصندوق او باز بود و تمام محتویات آن به سرقت رفته بود. 207 نفر بودند که نبودند، فکر می کنم اتفاقی برای او افتاده است.

با شکایت مرد میانسالی، پزشکی قانونی به دستور بازپرس رحیم دشتبان، دستور تحقیقات داد.

بررسی ها نشان می دهد آخرین بار زن جوانی با تاکسی اینترنتی خانه اش را ترک کرده است. با شناسایی راننده به نام حمید مشخص شد که وی از حدود یک سال پیش با زن جوان در ارتباط بوده و همین موضوع شک بازپرسان جنایی را نسبت به این راننده افزایش داده است.

زمانی که حمید به دستور بازپرس شعبه هشتم دادگاه کیفری صوفیه دستگیر شد، در جریان تحقیقات گفت: یک سال پیش شکیلا را سوار ماشینم کردم تا او را به مقصد برسانم، در راه با هم صحبت کردیم و با هم آشنا شدم. به من زنگ بزن تا او را به جایی که می خواهد ببرم.

  آینده مشاغل در دستان فناوری هوشمند

شکیلا قبول کرد و به مدت یک سال هر بار که به ماشین اینترنتی نیاز داشت با من تماس گرفت. آن روز هم مثل همیشه ماشین خواست و من او را به مقصد مورد نظرش رساندم اما دیگر خبری از او نشد.

در حالی که مرد جوان چنین اظهاراتی را مطرح کرد، با دستور پزشکی قانونی، کارآگاهان اداره چهارم به منزل حمید رفتند و در بازرسی از منزل، گوشی موبایل شکیلا را از پسر حمید پیدا کردند. خودروی زن جوان با چادر در پارکینگ منزل حمید پیدا شد.

با کشف موبایل و ماشین شکیلا بازجویی های حمید شدت گرفت و این بار اظهارات جدیدی کرد شکیلا به امارات سفر کرد و قبل از رفتن موبایل و ماشینش را به من داد. او را برای خروج از ایران به فرودگاه بردم.

در حالی که حمید مدعی است زن جوان به خارج از کشور سفر کرده است، کارآگاه دستور تحقیقات را صادر کرد اما وقتی در فرودگاه از او پرسیده شد زن جوان در فهرست مسافران پیدا نشد. احتمال می رود زن جوان قربانی این جنایت تحقیقات را ادامه داده و کارآگاهان در تحقیقات خود ردی از مرد دیگری به نام جعفر که از دوستان حمید بوده را در این پرونده پیدا کنند.

جعفر به عنوان مظنون دوم این پرونده دستگیر شد و ماموران در بازرسی از منزل وی مقادیری دلار و مدارک متعلق به زن جوان را کشف کردند. بدین ترتیب متهمان که خود را با اسناد جدید مواجه می کردند، در نهایت اعتراف کردند که جسد شکیلا را کشته و مثله کرده اند و قسمت هایی از بدن او را در اطراف تهران جا گذاشته اند.

  معرفی شگفتی های پل خواجو در اصفهان

با دستور بازپرس جنایی؛ دو متهم جوان در اختیار کارآگاهان بند چهارم قرار گرفتند و تحقیقات برای یافتن جسد مثله شده شکیلا ادامه دارد.

گفتگو با راننده تاکسی اینترنتی

چرا شکیلا را کشتی؟
او یک زن مجرد بود که وضعیت مالی بسیار خوبی داشت. فکر کردم این همه ثروت برای زنی که کسی را ندارد چه فایده ای دارد؟ از طرفی برای من که زندگی ام را در سفر گذراندم و شرایط مالی بسیار بدی داشتم، ثروت او می تواند بسیار مفید باشد. یک روز که ماجرای این زن ثروتمند را برای دوستم جعفر تعریف کردم، او هم وسوسه شد و با هم قصد سرقت داشتیم.

برنامه چی بود؟
یک شب او را به مهمانی در خانه من دعوت کردیم و وقتی وارد خانه شد، در لحظه مناسب با تبر به سرش زدیم و او را کشتیم. بعد از جنایت، کلید خانه، گاوصندوق و کلید ماشینش را برداشتیم و به خانه اش رفتیم. با کلید وارد خانه اش شدیم و صندوق را خالی کردیم و ماشین شکیلا را دزدیدیم.

چقدر از این جنایت دریافت کردید؟
98000 دلار، مقدار زیادی سکه طلا، مقدار زیادی یورو و ارزهای خارجی، طلا و جواهرات و سایر اسناد در گاوصندوق به اضافه تلفن همراه و ماشین مدل بالا او بود.

بعد از سرقت چه کردید؟
به خانه رفتیم و جسد زن جوان را مثله کردیم و در پرایدم گذاشتیم و راهی تهران شدیم. همه اعضای بدن را در جایی رها کردیم و سپس به خانه برگشتیم.

داستان سفر به امارات را خودتان ساختید؟
خیر شکیلا خیلی دوست داشت به امارات برود. ما بر اساس حرفه قبلی او همین اظهارات را بیان کردیم.

  آنها تصویر زن برهنه را از تلویزیون پخش کردند، اما مسابقات ورزشی زنان را نه

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید