قتل دختر 3 ساله به دلیل افکار بد

سید خلیل سجادپور| پسر 25 ساله ای که روز گذشته در رابطه با قتل مهرسا کوچولو در مشهد دستگیر شده بود با اعترافاتی تکان دهنده به جنایت خود اعتراف کرد و جزئیات این حادثه تلخ را تشریح کرد.

ساعت 15 روز 20 اردیبهشت ماه دختری 3 ساله به نام مهرسا در خیابان شهید شیرین نژاد (کوچه مهدی آباد) ناگهان ناپدید شد. خانواده دختر جوان به دنبال او بودند و با نگرانی به هر خوابگاهی سرگردان بودند، اما اثری از مهرسا نبود.

همزمان با ورود پلیس به ماجرای ناپدید شدن این دختر، اهالی محل به کمک این خانواده آمدند که در ادامه با انتشار عکس هایی در فضای مجازی و منزل وی، برای یافتن ردی از این دختر تلاش کردند. یکی از همسایه های خانواده نیز عکس او را روی شیشه عقب تاکسی چسباند تا او هم بتواند به همسایه بی پناه کمک کند.

اما همه این جست و جوها بی نتیجه ماند تا اینکه روز 22 اردیبهشت، پرونده «مهرسا کوچولو» مورد بررسی های تخصصی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت.

با توجه به اهمیت موضوع و دستورات و رهنمودهای سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی)، این پرونده به دلیل امکان ربودن یا قتل کودک به کارآگاهان اداره بازپرسی جنایی ارجاع شد. بالا از فرضیه چیزی اتفاق افتاده است.

به همین دلیل گروهی از کارآگاهان اداره مبارزه با آدم ربایی به سرپرستی سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس دایره جنایی) وارد عمل شده و با بازرسی از دوربین های مداربسته، هیچ ردی از کودک پیدا نشد.

در حالی که خانواده مهرسا هنگام بازدید از یکی از دوربین های مداربسته یکی از مدارس مجاور به ربودن دو دوچرخه سوار نوجوان مشکوک شدند، بررسی ها نشان داد دوچرخه سواران یک پسر بچه 6 ساله را نیز با خود برده اند. و این موضوع ربطی به ناپدید شدن مهرسا ندارد.

  تصاویر / سرمد; شهری که با جنگ تغییر کرد

در حالی که جستجو برای یافتن دختر گمشده با فرضیه های مختلف ادامه داشت، ساعت 15/12 روز گذشته یکی از اهالی خیابان شهید شیرین نژاد که پس از تخریب یک خانه فرسوده در حال ساخت ساختمان است، برای ادامه ساخت و ساز وارد شده به ساختمان، اقدام به جوشکاری کرد. ، اما ناگهان با یک کیسه سفید مشکوک که به داخل ساختمان سقوط کرد برخورد کرد. وقتی آن را باز کرد، صحنه وحشتناکی در مقابل چشمانش ظاهر شد. جسد دختر جوان در یک کیف بود.

قتل دختر 3 ساله

صاحب ساختمان وحشت زده و وحشت زده با ۱۱۰ تماس گرفت و ماجرا را گزارش کرد.

پس از مدتی با حضور افسر قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل پیدا شدن جسد، مشخص شد که وی دختر گمشده «مهرسا» است که به دنبال این دختر گمشده بوده است. او برای حدود چهار روز

پزشک قانونی حاضر در محل ساختمان به دستور بازپرس عارفی راد با معاینه جسد، علت مرگ را انسداد راه هوایی (خفگی) اعلام کرد. به این ترتیب با روشن شدن قتل یک دختر بچه 3 ساله تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان جنایت ادامه یافت.

در بررسی های بیشتر مشخص شد که جسد از یکی از خانه های اطراف ساختمان به بیرون ریخته شده است. کارآگاهان پس از تفتیش منازل اطراف با حضور منشی دادگاه به خانه ای رسیدند که کیف های دیگری شبیه به کیسه جسد به گوشه آن افتاده بود.

وقتی مشخص شد صاحبخانه پسری مجرد ۲۵ ساله به نام ایمان دارد، فرضیه جنایت این تنها فرزند خانواده قوت گرفت زیرا پدر خانواده گفت: روز ناپدید شدن مهرسا، او و همسرش به شهر رفتند، او در خانه بود.

  افزایش ناامیدی در وزارت خارجه آمریکا

وی ادامه داد: زمانی که از شهر برگشتم و از اهالی محل برای یافتن این دختر متوجه شدم، عکس او را پشت پنجره تاکسی ام گذاشتم تا به خانواده اش کمک کنم تا او را پیدا کنند! …

پس از انتقال متهم 25 ساله به پلیس آگاهی، بازجویی های تخصصی در حالی آغاز شد که وی لب به قتل اعتراف کرد و اعتراف کرد که دختری 3 ساله را به قتل رسانده است. او در اظهاراتی تکان دهنده گفت: من در یک مغازه تهویه مطبوع کار می کنم. آن شب، وقتی برای ناهار به خانه برگشتم، فیلم های کوتاه و تصاویر مستهجن را با تلفن همراهم تماشا کردم.

وقتی برگشتم دخترک را در کوچه دیدم وسوسه شدم. به قصد حمله او را داخل خانه گذاشتم اما او همچنان سر و صدا می کرد. تصمیم گرفتم او را در کوچه رها کنم، اما وقتی داخل کوچه را نگاه کردم، عابرانی بودند که می ترسیدند متوجه سر و صدای دخترک شوند، دختر را به پشت بام بردم.

هنوز داشت جیغ میزد و چنان صدا میکرد که مجبور شدم گلویش رو فشار بدم تا جلوی جیغش بگیرم. بعد متوجه شدم که دیگر نفس نمی کشم. خیلی ترسیده بودم که مبادا کسی متوجه شود، یکی از کیسه های سفید را از پشت بام برداشتم و جسد دخترک را داخل آن گذاشتم و سپس کیف جسد را به داخل ساختمانی که همسایه می ساخت، انداختم.

ایمان ـ ت (متهم این پرونده جنایی) با دستور قاضی عارفی راد برای تشخیص سلامت روانش به پزشکی قانونی معرفی شد اما آثار تجاوز جنسی در بدن دختربچه مشاهده نشد. گفتنی است پدر و مادر متهم که در همسایگی خانواده مقتول زندگی می کنند با اطلاع از دستگیری تنها فرزندشان به جرم قتل دختر همسایه تنها اشک ریختند.

  آمار مرگ و میر از تاج امروز 14/01/1800

تحقیقات تکمیلی درباره اتهامات متهم و همچنین زوایای پنهان این جنایت دردناک ادامه دارد و بازجویی های تیمی از کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ ولی نجفی (رئیس اداره قتل عمد) آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید