قتل خواهر دو برادر

419466 338 خبر مرکزی

مردی که سال ها پیش خواهرش را کشت و توانست این راز را مخفی نگه دارد، پس از دستگیری روانه زندان شد و اکنون در انتظار محاکمه است.

این پرونده پس از مراجعه زن جوان به پلیس آگاهی فارسی و طرح شکایت باز شد. او گفت مادرش سال ها پیش کشته شد و او از ترس سکوت کرد. زن توضیح داد: دو عمویم به همراه مرد دیگری که نمی شناسم مادرم را کشتند و جسد او را از خانه بیرون آوردند.

جسد مادرم را در چاه انداختند و سپس مرا تهدید کردند و گفتند باید سکوت کنم و به کسی نگویم. خیلی ترسیده بودم که اتفاق بدی برایم بیفتد و ترجیح دادم آن را مخفی نگه دارم، اما حالا بعد از گذشت چند سال، تصمیم گرفتم حقیقت را بگویم.

اتهامات این زن منجر به پرونده های جنایی و کارآگاهان برای بررسی صحت اطلاعات ارائه شده شد.

پس از یافتن چاهی که زن درباره آن صحبت می کرد، استخوان های ماده را در آنجا پیدا کردند. مشخص شد که شاکی حقیقت را گفته است اما هویت مقتول همچنان نامشخص است تا اینکه پس از بررسی های لازم مشخص شد.

گام بعدی توسط پزشکی قانونی برای برادر مقتول برداشته شد. مرد ابتدا وانمود می کرد که از همه اینها بی خبر است، اما وقتی بازجویی ها ادامه پیدا کرد، ماند و گفت: من و خواهرم شرایط بسیار سختی داشتیم، البته برادرم هم با خواهرم اختلاف داشت. دو برادر تصمیم گرفتند که خواهرم را بکشیم، از یکی از دوستانم کمک گرفتم.

بعد از قتل با کمک یکی از دوستانم جسد موتورسیکلت او را بار کرده و از شهر خارج کردیم و داخل چاه انداختیم. سپس با تهدید برادرزاده هایم توانستیم این راز را حفظ کنیم و هیچکس متوجه جنایت ما نشد. سرانجام برادرم کشور را ترک کرد و برای ادامه زندگی به اروپا رفت و هنوز هم در آنجا زندگی می کند.

  تاثیر دوش آب سرد در کاهش وزن

ماموران پس از ثبت اعترافات این مرد به سراغ دوست وی رفتند و متهم را دستگیر کردند. مرد جوان در بازجویی اعتراف کرد که در قتل به دو برادر کمک کرده است.

او می گوید: «دو برادر نزد من آمدند و گفتند به خاطر اختلافاتی که دارند خواهرشان را می کشند. از من کمک خواستند و مبلغ هنگفتی را برای شرکت در این کار به من پیشنهاد کردند و من هم با این دو نفر موافقت کردم. وقتی جسد را داخل چاه انداختیم تمام سرنخ ها از بین رفت و من هم فکر می کردم در این مدت همه چیز فراموش شده و هیچکس پیگیر موضوع نیست.

بر اساس این گزارش، دو متهم در حال حاضر در زندان به سر می برند و پس از رسیدگی در دادگاه کیفری، نوع و میزان مجازات آنها مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید