قتل با کمک پسری

419952 567 خبر مرکزی

آخرین و اصلی ترین متهم پرونده قتل مردی که قربانی توطئه همسرش شده بود دستگیر شد و اعتراف کرد که به دستور پسر عمویش مرتکب جنایت شده است.

تحقیقات پلیسی در خصوص این پرونده از روز یکشنبه 21 آذرماه با تماس یکی از اهالی ساختمانی در حوالی اتوبان شهید محلاتی آغاز شد.

تماس گیرنده گفت: بعد از درگیری زوجی که در همسایگی زندگی می کردند، چند نفر را دیدند که با فرشی که ظاهراً جسد داشت از خانه بیرون می آمدند. تیمی از ماموران به محل حادثه رفتند و همان زنگ محل زندگی این زوج جوان را به صدا درآوردند.

زن جوانی در را باز کرد و وقتی مأموران به همسرش نزدیک شدند، او گفت که برای کار رفته است. سپس ماموران از زن خواستند با همسرش تماس بگیرد اما او به تلفن پاسخ نداد و معلوم نشد چه اتفاقی برای او افتاده است.

به دستور پزشک قانونی زن جوان دستگیر شد و در بازجویی ها به او گفته شد که شوهرش را با همدستی برادر، پسر و دوستش کشته است.

او ادعا می کند که او و همسرش بر سر مالکیت خانه با هم اختلاف دارند و از برادر و برادرزاده اش می خواهد که به حرف او گوش دهند. آنها نیز با مرد دیگری به آنجا آمدند و شوهرش را کشتند و جسد او را در قالی پیچیدند و با خود بردند.

دو نفر از متهمان با اعترافات این زن دستگیر شدند و جسد مقتول پیدا شد که در باغی در حوالی شهریار دفن شده بود اما متهم اصلی پرونده که زن جوان فراری بود همچنان در آنجا بود.

  داستان تیر آبی و برادران خیامی

تحقیقات برای دستگیری وی ادامه داشت تا اینکه صبح دیروز توسط پلیس دستگیر و به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اختیار قاضی محمدحسین زارعی بازپرس پرونده قرار گرفت.

وی با اعتراف به جنایت گفت: ما قصد کشتن مقتول را نداشتیم و فقط می خواستیم صدای همسر پسر عمویم را بشنویم که او کشته شد. وی ادامه داد: پسر عمویم به من گفت اموالی را که شوهرش به نام او گذاشته است پس می گیرد و این اختلاف آنها بود.

از من کمک خواست و من مردی را به او معرفی کردم که حاضر بود با حقوق 50 میلیون تومانی به حرف های شوهرش گوش دهد. پسرخاله ام با اینکه 50 میلیون تن به او پرداخت کرد، کلاهبردار شد و پس از دریافت پول به تماس های ما پاسخ نداد.

متهم ادامه داد: بعد تصمیم گرفتم خودم به حرف همسر پسر عمویم گوش کنم. وقتی به خانه آنها رفتم پسر عمویم چاقویی به من داد و من ناخواسته شوهرش را زدم که منجر به قتل او شد. بعد از قتل با یکی از دوستانم تماس گرفتم و جسد را در فرش پیچیدیم و داخل صندوق عقب پراید گذاشتیم و به باغ پسر عمویم بردیم و آنجا دفن کردیم.

با دستگیری تمامی متهمان پرونده، بازپرس جنایی برای متهم اصلی قتل عمد و سایر متهمان همدستی در قتل عمد دستور قانونی صادر کرد که همگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید