قتل با همدستی یک غریبه

424999 637 خبر مرکزی

زنی که با همدستی یک غریبه شوهرش را کشته بود و سعی داشت راز این جنایت را پنهان کند در نهایت مجبور به اعتراف شد.

زن 43 ساله ای چند روز پیش به کارآگاهان فارس رفت و از ناپدید شدن مرموز شوهرش خبر داد. این زن که نگران از دست دادن شوهرش بود گفت: شوهرم حبیب برای انجام کاری از خانه خارج شد اما در مدتی که منتظر بودم دیگر برنگشت و خبری از او نشد.

تلفنش را جواب نمی دهد و می ترسم اتفاقی برایش افتاده باشد. پس از تشکیل پرونده، کارآگاهان با ثبت مشخصات حبیب، جست و جوی وی را آغاز کردند تا اینکه خبری مبنی بر پیدا شدن جسد مردی ناشناس در مزرعه ای منتشر شد.

با حضور مأموران در محل، خود را در مقابل جسد خون آلود مردی دیدند که ضربه شدیدی به سرش اصابت کرد و جان خود را از دست داد. شواهد اولیه حاکی از آن است که قتل در جای دیگری رخ داده است و سپس قاتل یا قاتلان جسد را برای انحراف تحقیقات به آنجا منتقل کرده اند.

حجم خون های ریخته شده در صحنه جنایت زیاد نیست و از طرفی پوشش مقتول نیز موید همین فرضیه پلیس است. پزشکان قانونی پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی در تحقیقات خود دریافتند مقتول ناشناس مرد مفقود شده است. به همین دلیل از همسر حبیب خواستند مقتول را شناسایی کند.

زن میانسال پس از مشاهده جسد شوهرش هویت خود را تایید کرد و بدین ترتیب اولین گره پرونده باز شد. پزشکان قانونی در تلاش برای کشف راز این جنایت از همان ابتدا به همسر حبیب مشکوک شدند. اظهارات او با واقعیت مطابقت نداشت و شکی در پنهان کردن رازی وجود نداشت.

  بیماری که نیمی از جمعیت جهان را مبتلا کرده است

به همین دلیل بازجویی ها از زن میانسال ادامه داشت تا اینکه در نهایت متوقف شد و اعتراف کرد که شوهرش و همدستی یک غریبه را کشته است. متهم گفت: چند وقت پیش با همسرم درگیر شدم. در این بین با مرد جوانی آشنا شدم و رابطه ما شکل گرفت.

سرانجام با خستگی از وضعیت خود با شوهرم درگیر شدم و با ضربه ای به سر شوهرم او را کشتم. سپس با آن مرد تماس گرفتم و همه چیز را برای او توضیح دادم.

مجبور شدیم جسد را از خانه بیرون بیاوریم. او به خانه من آمد و با هم جسد را منتقل کردیم و سپس در یک شکایت واهی ادعا کردم همسرم مفقود شده است. بر اساس این گزارش، این زن میانسال هم اکنون در بازداشت به سر می برد و تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید