قتل با همدستی کودکان

413181 626 خبر مرکزی

زن میانسال خسته از خشونت شوهرش با همدستی فرزندانش قتل خود را طراحی و اجرا کرد. بامداد پنجشنبه ششم آبان ماه گزارش کشف یک جسد در منطقه وردی بازپرس محمد وهابی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی پایتخت و تیم بررسی صحنه جنایت در محل را هدایت کرد.

در تحقیقات اولیه مشخص شد جسد مرد میانسالی که با ضربات چاقو کشته شده بود در پتو و رومیزی پیچیده شده بود و پزشکی قانونی ۱۲ ساعت قبل از پیدا شدن جسد زمان مرگ را اعلام کردند.

با بررسی پرونده مفقودین و تحقیقات از خانواده آنها، سرانجام هویت مقتول بهنام هرمز شناسایی شد. پسر مقتول با شناسایی جسد پدرش به کارکنان گفت: چند شب پیش فردی ناشناس زنگ خانه ما را به صدا درآورد. پدرم می گفت دوستش با او کار می کرد، بعد از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت.

اما پس از بررسی های انجام شده، پزشکی قانونی متوجه نادرست بودن شهادت پسر مقتول شد، بنابراین فرضیه جنایت خانوادگی تشدید شد.

در حالی که کارآگاهان این بار همسر مقتول را مورد بازجویی قرار دادند، وی اعتراف کرد و راز قتل همسرش را در همدستی با اعضای خانواده فاش کرد و گفت: شوهرم مغازه دار بود و اشیای عتیقه هم خرید و فروش می کرد. اما او خیلی بی ادب بود و ما را اذیت می کرد.

آنقدر از رفتار او خسته شده بودیم که من و دخترم و پسرم تصمیم گرفتیم از شر او خلاص شویم. یک بار حدود 4 سال پیش مواد مخدر را در ماشینش ریختیم تا پلیس او را دستگیر کند اما به هدفمان نرسیدیم. این بار قصد داشتیم او را بکشیم.

  شیر بخوریم یا نه؟

شب حادثه وقتی شوهرم خواب بود پسرم با کمک عروسم به او نزدیک شد و با چوب به سرش زد. اما آنها همچنان نفس می‌کشیدند، بنابراین من یک چاقو به آنها دادم و این بار با ضربات چاقو به قتل رسید. سپس جسد را در پتو پیچیدیم و در صندوق عقب ماشین گذاشتیم و به منطقه Verdage منتقل کردیم.

با اعترافات این زن میانسال، دستور دستگیری وی، پسر، دختر و نامزدش صادر و اعترافات این جنایت خانوادگی برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی قرار گرفت. .

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید