قاتل دلار می فروشد

424356 342 خبر مرکزی

این دندانپزشک که به اتهام قتل مرد دلارفروش و قصد قتل برادرش دستگیر شده بود، توسط زن جوانی نیز به کلاهبرداری 600 میلیون تومانی متهم شد.

دادگاه در فوریه سال گذشته پس از قتل یک پیرمرد 70 ساله آغاز شد. در تحقیقات میدانی مشخص شد که راننده خودروی ال 90 به دلیل اختلاف مالی با مرد دلارفروش کشته و متواری شده است.

با تحقیقات بازپرس حبیب‌الصادقی، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری راننده ال 90 آغاز و مشخص شد وی به نام هرمز دو ماه پس از قتل دندان‌پزشک برادرش دستگیر و روانه زندان شده است.

هرمز برای تحقیقات به دادسرای جنایی پایتخت منتقل شد اما منکر قتل پیرمرد و تیراندازی به برادرش شد. در حالی که رسیدگی به این دو پرونده ادامه داشت، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی از کلاهبرداری 600 میلیون تومانی به هرمز شکایت کرد.

زن جوان مدعی است: چند ماه قبل از هرمز خواستم تجهیزات پزشکی در اختیارم بگذارد و در مقابل 600 میلیون تن فولاد به حسابش واریز کردم. اما نه تنها خبری از وسایل نشد، بلکه پولم را پس نداد.

در پی این شکایت، هرمز به شعبه چهارم بازپرسی کیفری منتقل شد اما این بار با رد کلاهبرداری گفت: این پول را قرض کردم اما چون دستگیر و زندانی شدم نتوانستم وام را پس بدهم. حالا با پدرم می‌گویم: «در مورد اینکه او می‌تواند پول را پس بدهد یا نه صحبت می‌کنم، اما اتهام کلاهبرداری و قتل را قبول ندارم.

اما در بررسی ها مشخص شد که این دندانپزشک مدتی است که با مشکلات مالی مواجه بوده و احتمالا مرد دلارفروش را به دلیل همین مشکلات مالی کشته است که به دستور قاضی دستگیر و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان قرار گرفت. اداره پلیس آگاهی تهران واقع شده است.

  دربی هفته آینده برای تماشاگران برگزار می شود

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید