قاب تیم ملی فوتبال در قاب + عکس

به طور مشخص حمید استیل کسی که بعد از گل دوم الجزایر در بازی دوستانه یکشنبه شب، با چهره ای نورانی روی نیمکت بازی را تماشا کرد و به این فکر کرد که چه چیزی در انتظارش است. کادرفنی تیم ملی بعد از این مسابقه

ناراحتی و پشیمانی ملی پوشان روی نیمکت در واکنش های آنها کاملا مشخص بود و واکنش های جالبی را به تصویر می کشد.

قاب تیم ملی فوتبال در قاب + عکس

حالا مقر تیم ملی ایران و بالای سرش دراگان اسکوچیچ آنها به خاطر سبک بازی تیم ملی با انتقادهای زیادی روبرو هستند. در دو روز گذشته برخی از هواداران تیم ملی نیز هشتگ هایی مبنی بر اخراج اسکوچیچ در فضای مجازی منتشر کردند. از سوی دیگر سرمربی کروات شب گذشته در بدو ورود به ایران با سوالات انتقادی مختلفی از سوی خبرنگاران مواجه شد و شرایط عجیبی را تجربه می کند.

موضوعی که در شرایط فعلی فدراسیون فوتبال باید حل شود، شایعات درباره آینده اسکوچیچ است. در فضای مجازی و حتی برخی رسانه های خارجی برخی دراگان اسکوچیچ را به عنوان قائم مقام خود انتخاب کرده اند اما مدیران فدراسیون هنوز واکنشی نشان نداده اند.

این در شرایطی است که روز گذشته وزارت ورزش با اعلام هرگونه تصمیمی در مورد نیمکت تیم ملی، آن را به فدراسیون فوتبال واگذار کرد و کنار رفت.

مهمترین سوال اهالی فوتبال ایران از فدراسیون این است که آیا ترکیب فعلی تیم ملی تا جام جهانی قطر در کنار این تیم خواهد بود یا چیزهای دیگری را شاهد خواهیم بود. پاسخ این سوال را فقط مدیران فدراسیون می توانند اعلام کنند.

  حکم جدید سجادی اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید