فیلم سینمایی «ما نیاز داریم» فردا اکران می شود

جلسه شورای راهبردی اکران روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه با حضور محمد هزائی رئیس سازمان سینمایی و کلیه اعضای موسسه شهر فیلم برگزار شد.

علی سرتیپی سخنگوی شورای راهبردی غربالگری درباره تصویب این جلسه گفت: با توجه به پیشنهادات ارائه شده از سوی کارگردانان، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و مجریان، جمع بندی لازم در خصوص قراردادهای یکسان برای توزیع کنندگان و اپراتورها انجام شده است و این توافقنامه تصویب شد.» از این پس ملاک عمل خواهد بود.

وی افزود: ضوابط اکران پس از بررسی پیشنهادات اصناف در نهایت تصویب و از سوی رئیس سازمان سینمایی اعلام می شود و نظارت نیز معرفی شده و انشاالله اولین جلسه شورای صنفی برگزار خواهد شد. در روز یکشنبه 16 اردیبهشت. در خانه سینما

سخنگوی شورای راهبردی اکران افزود: در تشکیل هیئت جدید تعیین کف فروش با در نظر گرفتن قیمت بلیت سینماها، جایگزینی فیلم های جدید براساس همان قرارداد اعلام شده کنترل می شود.

وی گفت: در این مرحله خوشبختانه با تصویب نهایی همان قراردادها (تیپ) و آیین نامه جاری، غربالگری به شورای اصناف محول می شود و شورای راهبردی وظایف اصلی خود را انجام می دهد. برنامه ریزی یک نمایش بزرگ مانند نظارت بر فضاهای جدید نمایشی، فضاهای تبلیغاتی، پیشگیری و ارائه راهکار.

سرتیپی یکی از ویژگی های شورای راهبردی اکران را حضور مستمر رئیس سازمان سینمایی عنوان کرد و گفت: این حضور باعث دلگرمی، انگیزه و مسئولیت پذیری همه اعضا و عملی شدن این جلسات شد و ایشان امروز خبر مهمی را دادند که تصویب شد. د- دستمزد سینماگران، خدمات پخش و فیلم های تحت پوشش این حمایت در نهایت در ماه آینده پرداخت می شود.

  SL 43; مرسدس بنز فست رودستر

فیلم

سرتیپی ضمن اعلام خبر اکران فیلم اجباری رضا درمیشیان، به دلیل مشکلات خاص و فوریت این فیلم در گروه آزاد، ۲۲ اردیبهشت ماه اعلام کرد که شورای راهبردی روز دوشنبه به طور منظم و هفتگی با حضور تمامی اعضا تشکیل جلسه می دهد و سینما A نیز راه اندازی می شود. تا با تاکید بر رئیس سازمان همکاری خوبی با شورای صنفی و شورای راهبردی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید