فلز ماه تولد شما چیست؟

هر فردی با توجه به ماه تولد خود فلز مخصوص به خود را دارد و این فلز بیانگر تیپ شخصیتی و توانایی های اوست.

نوزادان هر ماه ویژگی های اخلاقی خاصی دارند. یکی از راه های شناخت خصوصیات اخلاقی متولدین ماه ها، آشنایی با فلز ماه تولد است.

با شناخت فلز ماه تولد می توانید از رازهای درونی اطرافیان خود مطلع شوید. اگر به طالع بینی و طالع بینی علاقه دارید با ما همراه باشید تا با دانستن فلز ماه تولدتان به ماهیت شخصیت خود که در شما نهفته است پی ببرید.

متولد فروردین: آهن

فلز زندگی متولدین فروردین آهن است که به آنها 9 برابر دیگران قدرت می دهد و شانس و موفقیت آنها را در زندگی دوچندان می کند. انرژی و شور ذهنی آنها می تواند مانند مشعلی فروزان، راه رسیدن به آرمان های بزرگی را که پرورش می دهند روشن کند. آنها پیشگامانی هستند که همیشه دیگران را به هدفی دست نیافتنی هدایت می کنند.

متولدین اول آوریل کمتر به دنبال ثروت هستند. اما اگر شروع به کسب درآمد کنند، آنقدر سریع می روند که فرصت توقف و شمارش پول را ندارند. آنها از نظر پول، زمان و حتی لباس بسیار سخاوتمند هستند و هر چقدر هم که فقیر باشند، همیشه چیزی برای بخشش وجود دارد.

آنها معتقدند وقتی به دیگران کمک می کنند، نه تنها خوشحال می شوند، بلکه این عمل باعث می شود که دیگران در ازای آنها کاری برای آنها انجام دهند.

متولد اردیبهشت: عزیزم

فلز می مس است که رسانای الکتریسیته و گرما است و پس از سالها براق می ماند. او حاکم زندگی خانوادگی است و هیچ کس جرات بر هم زدن آرامش او را ندارد.

او به اندازه هوا صبور است و مانند یک جنگل عمیق آنقدر قدرت دارد که می تواند کوه ها را جابجا کند، اما او مردی سرسخت است. این افراد معمولا چیزهای کوچک را دوست ندارند و به همین دلیل دلبستگی خاصی به عشق و ثروت پایدار دارند.

متولد خرداد: تیر

فلز جیوه سرد در متولدین خرداد تمایلات مضاعف ایجاد می کند، مگر اینکه خودشان دست از این کارها بردارند و به صدای قلبشان گوش دهند. وقتی عمیقاً دنبال علت کسالت متولدین خرداد بگردید، متوجه می شوید که او همیشه به دنبال هدف است، اما مشکل اصلی او این است که هدف را نمی شناسد.

  اعلام زمان پرداخت معوقات یارانه

او که متولد خرداد است، تخیل بسیار قوی دارد و به همین دلیل اهداف زیادی در سر دارد. ذهن متولدین خرداد همیشه مشغول است و به همین دلیل بیش از دیگران به استراحت نیاز دارند. اگرچه آنها به بی خوابی حساس هستند، اما هرگز به اندازه کافی نمی خوابند.

متولد تیر: نقره

فلز ماده ای است که از تیر نقره به وجود آمده است که علیرغم شباهت آن به سایر فلزات، دارای خواص ارزشمند ویژه ای است. آنها قلب خوبی دارند و نیاز به دیگران را به خوبی احساس می کنند و از آن مراقبت می کنند و می خواهند به دیگران کمک کنند، اما در ابتدا منتظر می مانند تا دیگران را رهبری کنند زیرا دوست ندارند وقت و پول خود را صرف کنند. انجام کاری که انجام می دهند ضروری نیست.

اما اگر بفهمد که هیچ کس آستین‌هایش را بالا زده، در آخرین لحظه شروع به کار می‌کند. او شما را دو بار زیر آب می گذارد، اما بار سوم شما را نجات می دهد. او بسیار مهربان است و نمی گذارد شما غرق شوید.

متولد مرداد: طلا

متولد مرداد، در دوستی بسیار وفادار است و در زمان دشمنی مردی عادل و مقتدر است. خواه ساکت باشد، خودنمایی، خلاق، خلاق و قدرتمند. چون از طلای خالص ساخته شده است، ما هم همینطور[понякога егоизмът]غرور و تنبلی او را نادیده می گیریم.

متولدین مرداد ماه اهمیتی به پول نمی دهند، بسیار ولخرج هستند و حتی اگر پول زیادی هم نداشته باشند، لباس های شیک می پوشند و زندگی شان مجلل است و خرج زیادی برای تفریح ​​و سرگرمی خود می کنند. اگر یکی از آنها پولی بخواهد به او می دهند و اگر نخواستند از دیگری قرض می گیرند و به او می دهند.

متولد شهریور: تیر

اگر دمای محیط مناسب باشد، متولدین شهریور با وجود اینکه ترکیبی از فولاد و یخ به نظر می رسند، با احساسات دیگران ذوب می شوند. آنها بدون شک افرادی صادق و قابل اعتماد هستند، اما وقتی نمی خواهند به جایی بروند یا کار خاصی انجام دهند، به راحتی بیمار می شوند.

  بی خوابی را در ماه مبارک رمضان جدی بگیرید

در چنین مواقعی استعدادشان برای بازیگری مشهود است. متولدین شهریور از عکس هایشان شاکی هستند و به ظاهرشان بسیار وسواس دارند، همیشه آراسته و مرتب هستند و در لباس پوشیدن بسیار سخت گیر هستند.

متولد مهر: مد

افرادی که متولد می شوند، سودمندی فلز مس را که فلز هماهنگ آنهاست، مهر و موم می کنند. از هر بی ادبی بدشان می آید، اما اگر تابلوی دیوار خانه شما مخدوش باشد و اگر صدای تلویزیون بلند باشد، آن را کم می کنند. آنها مردم را دوست دارند، اما از جوامع بزرگ متنفرند.

مانند کبوترهای آرامش ابدی به این طرف و آن طرف می روند. و واسطه می شوند و صلح را برقرار می کنند. آنها افراد دوست داشتنی و مهربانی هستند، اما گاهی اوقات بد خلق هستند و دوست دارند به دیگران دستور دهند.

متولد آبان: آهن

در بین متولدین آبان ماه افراد عصبی و ناآرام به ندرت دیده می شوند و این به فلز درونی شخصیت آنها برمی گردد با این حال نسبت به افراد درمانده و درمانده بسیار مهربان و بسیار دلسوز هستند. متولدین آبان هرگز هدیه یا محبت یک نفر را فراموش نمی کنند و فوراً به دنبال جبران هستند.

از سوی دیگر ظلم و بی عدالتی را فراموش نمی کنند و در برابر آن واکنش متفاوتی نشان می دهند. آنها به خانواده و روابط خانوادگی اهمیت زیادی می دهند و نگرش آنها نسبت به فرزندان مهربان و دلسوزانه است.

متولد آذر: قلع

در بین متولدین آذر کمتر کسی را می توان یافت که شوخ طبع و شوخ طبع باشد و همان تعداد اندکی که در گفتن جوک آنقدر بی ادب باشند که هیچکس به آنها بخندد. آذری ها با اینکه حافظه بسیار قوی دارند، اما گاهی فراموش می کنند که کت خود را کجا گذاشته اند، هرگز نمی توانند دروغگوی ماهری باشند، هیچکس نمی تواند حتی یک لحظه دروغ های آنها را باور کند.

ریا و دروغ اصلاً با خلق و خوی آنها سازگار نیست و هر گاه بخواهند دستشان به زودی آشکار شود. متولدین آذر، چه کوچک و چه پر از عشق، همیشه حاضرند شانس خود را امتحان کنند و خود را به آب و آتش بیندازند.

  7 علامت هشدار دهنده نفخ غیر معمول!

متولد: سرب

اگرچه فلز درونی دی از او مردی بسیار قوی ساخته است، اما او مردی خجالتی با روحیه لطیف و حساس است. بورن مورد توجه همه کسانی است که آنها را صعود کرده اند. آنها پیروزی و موفقیت می خواهند، به سنت ها و آداب و رسوم احترام می گذارند.

در متولد دی با جدیت همیشه کمی افسردگی و اندوه وجود دارد. اما هیچ یک از این ویژگی ها نمی تواند منجر به انضباط جدی شود. او که متولد دی ماه است، آنقدر شایسته و کارآمد است که می توانید به راحتی امور را به دست بگیرید.

متولد باخمن: اورانوس

فلز داخلی باخمن یک فلز واقعی نیست و یک ماده رادیواکتیو است که فقط در ترکیبات یافت می شود. اورانیوم می تواند باعث انفجارها و زنجیرهای عظیم شود، بنابراین سعی کنید آنها را محدود کنید و آنها را مجبور به انجام کاری مانند تلاش برای گرفتن طوفان زمستانی در یک بطری کنید.

او که در باخمن متولد شده است، نظر خود را بسیار صریح بیان می کند، اما هرگز سعی نمی کند نظر خود را به شما تحمیل کند. یک بهمن برای احساس امنیت در اطراف جمع می شود و دوستان زیادی دارد، اما گاهی اوقات ناگهان در پیله خود فرو می رود و می خواهد تنها باشد.

متولد اسفند: قلع

فلز از اسفند، آهن، جیوه، طلا یا سرب زاده نمی شود، بلکه آلیاژی از فلزات است که نشان می دهد این افراد غیر واقعی و توهم هستند. آنها قوی تر از آنچه فکر می کنید و عاقل تر از آنچه می دانید هستند، اما تا زمانی که راز وجود خود را کشف نکنند، راز آنها همیشه پنهان می ماند.

متولد اسفند نه میل زیادی به خواسته های دنیوی دارد و نه برای مقام و قدرت و رهبری ارزش قائل است و نه جذب مال و ثروت دنیا می شود. او هیچ تمایلی به آینده ندارد و نسبت به آن بی توجه است. او همچنین شناخت شهودی از گذشته دارد و نسبت به زمان حال صبور و مقاوم است.

دیدگاهتان را بنویسید