فصل هشتم خندوانه با وعده های جدید رامبد جوان

فرادید| فصل هشتم برنامه خندوانه دوشنبه 17 آبان از شبکه نسیم پخش می شود. این برنامه قرار است هر شب ساعت 23 در چهار شب متوالی از دوشنبه تا پنجشنبه پخش شود. تکرار آن در ساعت 4 صبح، 11 و 17 روز بعد خواهد بود.

به گزارش فرادید؛ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما و به نقل از سایت رسمی خندوانه، پیش تولید سری هشتم این برنامه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی مربوط به تاج به تازگی آغاز شده و قرار است این برنامه به زودی روی آنتن برود.

همچنین در فصل جدید خندوانه علاوه بر المان های ثابت و پرمخاطب، المان های جدیدی نیز برای سرگرمی بینندگان این برنامه ساخته شده است.

دلیل این وعده ها این است که فصل قبل خندوانه انرژی و انگیزه همیشگی را نداشت و او هم در میانه راه جان باخت.

دلیل قطع ناگهانی فصل هفتم

ماجرای توقف ناگهانی فصل قبل خندوانه مربوط به مرداد ماه امسال است؛ در آستانه عید غدیر خم بودیم که پخش سری هفتم «خندوانه» به دلیل ابتلای رامبد جوان و تعدادی از گروه های سازنده به بیماری عروق کرونر قلب متوقف شد و بقیه سری هفتم ضبط نشد.

به نظر می رسد سری هفتم خندوانه تحت تاثیر محدودیت های کرونا قرار گرفته و باعث ایجاد تغییراتی در روند تولید شده است.

تغییراتی که مانع از پخش تعدادی از برنامه هایی شد که «خندوانه» باید برای سری هفتم پخش می کرد مانند مسابقات «خندوانه» و «خندوانه» تمدید شد.

اپیدمی تاج نیز مانع از دعوت خندوانه از چهره های مهم شد. همه این محدودیت ها در نهایت به دلیل عدم برآورده نشدن انتظارات از سوی مخاطب، کیفیت سرگرمی را کاهش داد.

  هر گروه سنی چند ساعت باید بخوابد؟!

البته حالا رامبد جوان با بیان اینکه با سری هشتم خندوانه و فیلم جدیدش، کمدی «چپ راست» به کارگردانی حامد محمدی راهی تلویزیون و سینما شده است، قول داد سری جدید برنامه اش به انتظارات مخاطبان خود پاسخ خواهد داد.

سریال جدید خنده دار در راه شبکه نسیم
فصل هفتم هیچ انرژی از گذشته نداشت!

رامبد جوان مجری و کارگردان خندوانه در گفت و گو با برنامه در پرانتز اذعان داشت که انرژی و انگیزه همیشگی برنامه خندوانه در فصل گذشته (هفتم) را نداشته است. او البته به مخاطبانش قول داد که فصل جدید را با 100 انگیزه آغاز کند.

مجری خوش ذوق می گوید: من هم مثل همه در مورد کرونا استرس داشتم، نگران و مضطرب بودم. هر لحظه فکر می کردم نقاب ندارم، دیگران در برنامه نقاب ندارند و از طرفی عده ای را جمع می کردیم، هر لحظه ممکن است اتفاقی بیفتد و خدای ناکرده این بیماری را گسترش دهیم. -خب خیلی استرس داشت.

وی افزود: از سوی دیگر حال مردم بد است، مشکلات اقتصادی به زندگی مردم فشار می آورد و تاج بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرد. در نتیجه تحت تاثیر این فضا انرژی لازم را نداشتم.

البته این جوان گفت که در فصل جدید می خواهند به این موضوع اشاره کنند که چرا «خندوانه» را انجام داده اند.

وی استرس را یکی از دلایل خندوانه دانست و گفت: مطالعه ای انجام شده که متاسفانه مردم تهران تا ساعت 10 صبح با 180 واحد استرس روز را شروع می کنند. در اینجا چیزی است که می تواند استرس را کاهش دهد. پاسخ این است که فقط بخندید و شاد باشید. با چنین دیدی «خندوانه» را با انگیزه بالا و 100 انرژی می سازیم و یادآور می شویم خانم ها و آقایان خوشحال باشید!

  موسیقی درمانی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

رامبد جوان در پایان درباره درخواست برای برگزاری برنامه «مفرح» برای ناشنوایان و کم شنوایان کشور گفت: تمام تلاشم را می کنم تا یکی از تکرارهای این برنامه در روز برای این بخش انجام شود. از جامعه

سریال جدید خنده دار در راه شبکه نسیم
گذرگاهی برای خنده

رامبد جوان سال هاست که برنامه خندوانه را کارگردانی و اجرا می کند. این برنامه برای اولین بار در 23 خرداد 1393 شروع شد و در هر قسمت از این برنامه با افراد مشهور سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و امثالهم در مورد خنده و شادی صحبت کردند.

خندوانه علاوه بر میزبانی از هنرمندان مطرح کشور، چندین شب در هفته میزبان یک کمدین بود.

در برنامه خندوانه علاوه بر حضور مهمانان، بینندگانی نیز حضور دارند که وارد برنامه شده و خنده را در بین علاقمندان امتحان کرده اند.

گفتگو با مهمان با شوخی و خنده همراه بود و از مهمان برنامه شاد خواسته شد تا پنج ثانیه به دوربین لبخند بزند و مردم با ارسال پیامک بهترین لبخند را در برنامه پایانی هر هفته انتخاب کنند.

در این برنامه نیما شعبانژاد، دانیال غفرزاده و جناب خان نیز در کنار رامبد جوان به ایفای نقش طنز پرداختند.

همچنین در ابتدای برنامه مجری از حضار و حضار به مدت 25 ثانیه به خندیدن دعوت کرد و سپس در ابتدای برنامه به صورت نمادین کمربند ایمنی خود را بستند.

رامبد جوان و حضار در این برنامه ترانه هایی چون خلیج و ایران ایران را خواندند و در پایان برنامه کمربند خود را باز کردند و برنامه با عبارت «شاد باش» به پایان رسید.

از دیگر فعالیت های این برنامه می توان به «نمایش کمدی طنز»، «مسابقه خنده دارترین کمدی بین 16 کمدین»، «مسابقه در استودیو: برای مخاطبان»، «مسابقه پیامکی: برای مخاطب»، ​​«قرعه کشی: برای مخاطب» اشاره کرد. تماشاگران” “” کمربند را باز کنید: به صورت نمادین در پایان برنامه “و خداحافظ: با عبارت معروف “شاد باش”.

  وقوع 2 زمین لرزه متوالی در هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید