فصل دوم «نوار زرد» بدون حضور امیرعقی

مشهد چاشیان| فصل دوم سریال پلیسی «روبان زرد» به کارگردانی سروش محمدزاده از ابتدای هفته جاری از شبکه دو پخش می شود و قسمت چهارم نیز برای امشب در نظر گرفته شده است.

اگرچه این سریال «روبان زرد» نام دارد، اما تغییر در گروه بازیگران و تهیه کنندگان سریال باعث شده است که در فصل دوم آن اثری از فصل قبل سریال به جز نام سریال وجود نداشته باشد. سریال و قهرمان داستان.کاوه کیهان». پیش از آن فصل سوم سریال «دوران جوانی» با تغییر تمامی بازیگران اصلی پخش شده بود.

زمان جوانی 3

شهریورماه امسال سریال «روزگار جوانی 3» ساخته عسگر توسلی از شبکه پنج پخش شد. این سریال ربطی به سریال خاطره انگیزی که در سال 1977 پخش شد، نداشت.

عسگر توسلی در فصل سوم نیز مانند فصل های گذشته کارگردانی سریال را بر عهده داشت، اما تمامی بازیگران سریال جایگزین شدند و پنج نفر جدید و جوان با امین حیایی، نصرا … رادش، کیهان ملکی، بهزاد جایگزین شدند. هدویسی و مهدی صبایی «روزگار جوانی 3» تنها به خاطر همین نام و خاطره خوب مخاطبان سریال مورد توجه قرار نگرفت و تنها 8.9 درصد بیننده داشت.

روبان زرد

روبان زرد 2

بعد از «دوران جوانی 3»، «نوار زرد 2» دومین سریال متوالی است که با تغییر بازیگران اصلی روی آنتن رفت، با این تفاوت که چهره های شناخته شده زیادی در فصل دوم سریال حضور دارند. فصل اول «نوار زرد» در سال 1375 از شبکه دو پخش شد.

امیر اقعی در نقش یک پلیس تاریخ به نام سرگرد کاوه کیهان و سیروس گرجستانی، کمند امیرسلیمانی و بهاره کیانافشار به ترتیب نقش پدر، خواهر و همسر سرگرد را بازی کردند. حالا در فصل دوم سریال نه تنها بازیگر اصلی بلکه همه بازیگران جای خود را به چهره های دیگر داده اند.

  داستان عجیب سردار آزمون; روسی، فرزند و نفقه می خواهد!

بانیپال شومون جایگزین امیر آقایی و محمود پاکونیت می شود و آزاده مهدی زاده نقش پدر و خواهر کاوه را بازی می کند. امیرحسین صدیق، حسام محمودی و حسین پاکدل دیگر بازیگران این سریال هستند.

امیر آقایی روز گذشته در پاسخ به سوالات زیاد مخاطبان درباره دلیل غیبتش در «روبان زرد 2» برای سازندگان سریال آرزوی موفقیت کرد و نوشت: به دلیل تداخل سریال در پروژه های دیگر نتوانست بازی کند. نقش «کاوه کیهان» در فصل دوم. .

دو قسمت از «نوار زرد 2» در حال حاضر در حال پخش است و قابل ارزیابی نیست، اما با توجه به تغییر بازیگران سریال و گروه سازنده، این سریال در شرایط فعلی نمی تواند به محبوبیت نام «نوار زرد» تکیه کند. . سریال با گروه جدید به صورت سریال مستقل پلیسی قابل تولید و پخش است.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید