فصل دوم سریال «تصنیف ماشین» روی آنتن می رود.

محمد حنلری کارگردان و تهیه کننده برنامه تلویزیونی «تصنیف ماشین» گفت: این برنامه در حال اجراست. حسن ریفی با موضوع معرفی مشاغل سینما و تلویزیون در 13 قسمت و یکشنبه ساعت 23:30 و تکرار آن دوشنبه ساعت 7:30 و 15:30 توسط. شبکه آی فیلم پخش می شود.
وی گفت: در هر قسمت یک حرفه ای از دنیای سینما و سریال میهمان این برنامه است. در واقع بسیاری از تماشاگران سینما با کار یک مدیر تولید فیلم یا منشی صحنه آشنا نیستند و از حوزه قدرت خود بی اطلاع هستند. در این برنامه سعی داریم تمام حرفه ها و حوزه های قدرت آنها را در قالب طنز و سرگرمی پوشش دهیم.

خانلری از ساخت فصل دوم این برنامه تلویزیونی خبر داد و گفت: فصل اول این برنامه رو به پایان است و در حال ساخت فصل دوم هستیم. در فصل جدید هنرمندی که ممکن است خانم باشد به برنامه اضافه می شود و طبق فیلمنامه جدید برنامه را به نمایش خواهیم آورد. فصل دوم داستان خواهر و برادری خواهد بود که مجریان برنامه هستند و فیلم می سازند، سراغ سینماگران مختلف می روند و برای ساخت فیلم از آنها کمک می گیرند. در فصل جدید به مشاغلی که کمتر به چشم می آیند نیز توجه بیشتری خواهیم داشت.

فصل دوم پخش می شود

کارگردان کاربلد این برنامه را تنها مجموعه تلویزیونی در حوزه سینما خواند و گفت: این برنامه تنها نمونه داخلی و خارجی معرفی حرفه های سینمایی است و در این برنامه سعی بر این است که فرصتی برای مخاطب ایجاد کنیم به زندگی افراد مهم نزدیک تر است. “در سینما ملاقات کنید.
برخی از مشاغل حیاتی هستند و فقدان آنها می تواند به برنامه آسیب برساند.

  قیمت جهانی طلا امروز 141/02/29

دیدگاهتان را بنویسید