فصل جدید سریال خاتون با ۷ شخصیت جدید

421172 495 خبر مرکزی

قسمت نهم سریال خاتون سه شنبه شب پس از یک روز تاخیر کلید خورد و ادامه داستان در قالب نیم فصل دوم از سر گرفته شد.

همزمان با سفر خاتون به تهران و ادامه داستان در قسمت نهم، شخصیت های جدیدی وارد سریال شدند و همچنین «رضا فخار» و اطرافیانش بیشتر به مخاطبان معرفی شدند. قسمت نهم آغاز نیمه دوم سریال نبود، اما ورود شخصیت های جدید داستان و آغاز فصل جدیدی از زندگی «خاتون» نویدبخش اتفاقات جالبی در ادامه سریال خواهد بود.

آغاز داستان ادامه دارد

داستان در نیمه اول سریال در زمانی به پایان رسید که «خاتون» با هویتی جدید در هتل عمویش اقامت داشت. همانطور که اشاره کردیم، قسمت نهم بیشتر به معرفی شخصیت های جدید به داستان بود و داستان با سرعت کمتری نسبت به قبل ادامه پیدا کرد، بنابراین در این قسمت نیز مانند نیمه دوم شاهد شروعی ماجراجویانه و هیجان انگیز نبودیم.

حضور «کمیسر رجبوف» در هتل پرشیا که کاتون در آن پنهان شده بود و ناآگاهی این دو شخصیت از یکدیگر، توقف خوبی در داستان ایجاد کرده بود، هرچند که تماشاگران به راحتی پیش بینی می کردند که این دیدار به زودی برگزار شود. در میانه داستان و آزار و اذیت ادامه خواهد داشت.

بازی مدیریتی خوب و دهکردی

پانته آ پناهی ها، ستاره اسکندری، محمدرضا شریفی نیا، رویا نونهالی، بابک کریمی، بانیپال شومون و مجید نوروزی دیگر بازیگران این سریال هستند که از قسمت نهم در داستان نقش آفرینی کردند. بیژن امکانیان نیز در این سریال نقش پدر «خاتون» را بازی می کند و در آینده شاهد حضور او خواهیم بود.

  اعلام زمان پرداخت یارانه ویژه ماه مبارک رمضان

به جز ستاره اسکندری، در این سریال 6 بازیگر دیگر با گریم و چهره متفاوت حضور دارند. برای قضاوت در مورد شخصیت های جدید باید منتظر بود، اما نقش ستاره اسکندری در نقش خواهر رضا فخار، مظلوم و تحت سلطه همسرش و زن مظلوم و آسیب دیده، نقش متفاوت و جدیدی در کارنامه این بازیگر نیست.

در نیمه دوم این مجموعه می توان از مهران مدیری و پیام دهکردی به عنوان بهترین بازی های این مجموعه نام برد. مدیری با بازی خوبش در «خاتون» نشان از حیله گری و شادی شخصیت «روزبه» دارد. او با ایفای این نقش متفاوت و جذاب توانست نظر مخاطبان سریال را به خود جلب کند.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید