فروش ویژه فرداموتور; خرید کراس اوور “FMC SX 5” با 47 میلیون تخفیف

فردا، موتورز شرایط تحویل جدید FMC SX5 را برای برنامه های فروش فصلی خود اعلام کرد.

در طرح فروش زمستانی فردا، کراس اوور موتورز «R FMC SX5» به دو صورت نقدی و اقساطی عرضه می شود. متقاضیان می توانند هنگام خرید نقدی با پرداخت 40 درصد قیمت خودرو به مبلغ 299 میلیون و 600 هزار تن از تخفیف خرید نقدی 47 میلیون تنی بهره مند شوند. تحویل خودرو با این شرایط فروش 120 روز کاری خواهد بود.

جدول فروش به شرح زیر است:

جدول فروش
متقاضیان خرید اقساطی خودرو نیز می توانند از امکان خرید اقساطی FMC SX5 بدون کارمزد استفاده کرده و محصول مورد نظر را با اقساط مختلف 18 و 24 ماهه و تحویل تا 120 روز کاری خریداری کنند. فروش ویژه خودروهای کراس اوور
همچنین به گفته مدیران فرداموتورز، تحویل خودروهای این شرکت در حال انجام است. علاوه بر این، موتورز به زودی FMC T5 را فردا عرضه خواهد کرد.

خودروی «فردا SX5» چه ویژگی هایی دارد؟

«فردا SX5» دومین محصول مونتاژی شرکت خودروسازی فردا است که با 20 درصد داخلی سازی به خط تولید این شرکت آمد و در جایگاه یک کراس اوور متوسط ​​قرار دارد. این خودرو از یک موتور 1.6 لیتری میتسوبیشی 4A92 بهره می برد که 123 اسب بخار قدرت با 150 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

کراس اوور «FMC SX5
نسل سوم گیربکس اتوماتیک CVT نیز نیرو را به چرخ های جلوی SX5 فردا می رساند. این گیربکس دارای حالت تعویض دنده مصنوعی، نوع ترونیک، حالت برفی و حالت اسپرت می باشد.

فروش ویژه کراس اوور
فرمان برقی، سانروف، سنسور نور، سنسور فشار باد لاستیک، کروز کنترل، کنترل پایداری الکتریکی، رایانه داخلی، کولر الکتریکی، صفحه نمایش لمسی، دوربین و سنسور عقب، تزئینات داخلی چرم، کروز کنترل و امکانات فردا SX5 است.

  ماجرای دختر پرویز پرستویی در آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید