فروش مستقیم خودرو با خودروسازان آغاز شد

سامانه یکپارچه قرعه کشی به دلیل اعتراض و نارضایتی مردم و نهادهای نظارتی متوقف شد.

فروش مستقیم خودرو با خودروسازان آغاز شد

در اواسط اردیبهشت ماه امسال، وزارت صمت به طور ناگهانی اعلام کرد که تمامی شرکت های خودروسازی اعم از ایران خودرو، سایپا و خودروسازان خصوصی، برنامه های فروش خود را متوقف کرده و از این پس محصولات را تنها از سامانه یکپارچه پرفورم پت به فروش می رسانند. تصمیم فاطمی امین در حالی است که وی وعده حذف قرعه کشی از طرح فروش خودروسازان را در اواخر سال جاری داده بود و اکنون این فروش طبق قانون، هم خودروسازان دولتی و هم برخی شرکت های خصوصی را عذاب می دهد. .

علاوه بر این، با ارائه اولین طرح فروش در سامانه یکپارچه، بسیاری از خریداران خودرو در استفاده از این سامانه با مشکلات عدیده ای مواجه شده و نارضایتی شدید مردم را به همراه داشته است که نشان می دهد وزارت صمت قبل از راه اندازی و اجرای این طرح انجام نشده است او مرحله تحقیق را به درستی به پایان رسانده، زیرساخت ها را فراهم نکرده است.
حال با نگاهی به آگهی های فروش در فضای مجازی می بینیم که ظاهرا سامانه یکپارچه قرعه کشی به دلیل اعتراض و نارضایتی مردم و نهادهای نظارتی راه اندازی شده از سه طرف توسط وزیر صمت، منطق و اعتماد و فروش مستقیم به خودروسازان گفتند: به قید قرعه بفروش.

6 خبر مرکزی

  قیمت بیت کوین، امروز 1400/09/02

دیدگاهتان را بنویسید