فروش زمستانی خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی آغاز شد

بر اساس اعلام شرکت بهمن امروز دوشنبه 20 دی ماه 93 از ساعت 10 صبح ثبت نام برای مشتریان آغاز می شود و این طرح فروش نقدی با تحویل فوری فقط به صورت اینترنتی انجام می شود.

این اولین مرحله از فروش بالای شاسی بلندهای این شرکت در زمستان 1400 است و این برنامه ریزی ها هر ماه انجام می شود. برخلاف روند صعودی قیمت ها در بازار خودرو برای تمامی خودروهای موجود، گروه بهمن به فکر افزایش قیمت محصولات خود نبوده است.

این شرکت محصولات خود را در دی ماه مانند گذشته فیدلیتی پرایم 5 نفره 735 میلیون تومان، 7 نفره 747 میلیون تومان و دیگنیتی پرایم 795 میلیون تومان با موعد تحویل هفته آخر بهمن ماه به فروش می رساند.

معیارها شامل هر کد ملی ثبت نام بوده و فقط برای افراد بالای 18 سال و دارای گواهینامه معتبر و عدم خرید خودرو در طرح های فروش قبلی می باشد.

گفتنی است بهمن موتور مانند دوره های گذشته فعالیت خود را با کد ملی و یا کد قانونی نمایندگان خود به ثبت رسانده است و حق واگذاری حقوق قراردادی و موتوری به غیر مورد تایید بهمن موتور نیست. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت گروه بهمن به آدرس https://bahman.ir مراجعه کنید.

قیمت های بازار

Fidelity Prime پنج نفره در بازار آزاد با قیمت یک میلیارد و 100 میلیون تن و نسخه هفت نفره آن یک میلیارد و 150 میلیون تن است. کرامت نیز در بازار آزاد با قیمت یک میلیارد و 250 میلیون تن معامله می شود. تفاوت قیمت فروش خودروی بهمن دیگنیتی با قیمت آن در بازار حدود 445 میلیون تن است.

  سبزترین روز بورس در سال جاری

منبع: تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید