فرمول پرسپولیس برای جذب ستاره ملی پوش!

اولین گزینه آنها امید نورافکن بازیکن تیم ملی سپاهان بود. یحیی گل محمدی او علاقه زیادی به این بازیکن دارد و سال گذشته تلاش کرد تا توجهات را به خود جلب کند اما موفق نشد. امید یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد و گرفتن رضایت نامه سپاهان برای پرسپولیس بسیار سخت خواهد بود.

او به غیر از نورافکن میلاد زکی پور در لیست یحیی گل محمدی نیز قرار داشت اما به دلیل تقاضای مالی زیاد این بازیکن و همچنین مقاومت شدید هواداران پرسپولیس، پیوستن زکی پور به این تیم لغو شد. پس از لغو جذب مدافع سابق استقلال، پرسپولیسی ها بار دیگر برای خرید نورافکن تلاش کردند اما سپاهانی ها اصلا دوست نداشتند ستاره ملی پوش خود را از دست بدهند. نورافکن اخیرا با پیشنهاد 500 هزار دلاری تیم قطری مواجه شد اما سپاهانی ها با فروش تیم امید مخالفت کردند.

هرچند درویش در مصاحبه ای گفته بود پرسپولیس برنامه ای برای جذب ندارد نورپردازی نه، اما واقعیت این است که باشگاه چندین بار تلاش کرده است تا توجهات را به خود جلب کند. به گزارش بیرانوند، خود امید هم در سال قبل از جام جهانی علاقه داشت به پرسپولیس بیاید اما سپاهانی ها قصد ندارند این بازیکن تاثیرگذار تیمش را در اختیار یکی از رقبای مستقیم خود قرار دهند.

با توجه به این شرایط و مخالفت شدید سپاهان با فروش نورافکن، پرسپولیس قصد دارد فصل آینده را با حضور در جامانده هایی چون علی نعمتی، محمدمهدی احمدی و وحید امیری آغاز کند و سال آینده نورافکن را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. قرارداد نورافکن با سپاهان در پایان لیگ بیست و دوم به پایان می رسد و پرسپولیس پس از پایان قرارداد این بازیکن می تواند نورافکن را جذب کند. این فرمول دقیقا همان فرمولی است که پرسپولیس برای جذب دانیال اسماعیلی فر از آن استفاده کرد. دانیال هم تابستان گذشته و هم در نقل و انتقالات زمستانی مورد توجه پرسپولیس بود اما باشگاه سپاهان از فروش این بازیکن به پرسپولیس دل خوشی نداشت. بنابراین پرسپولیسی ها بعد از پایان قرارداد اسماعیلی فر با سپاهان منتظر ماندند و این بازیکن را به خدمت گرفتند.

  قتل با چاشنی خیانت

فرمول پرسپولیس برای جذب ستاره ملی پوش!

دیدگاهتان را بنویسید