فرماندار نیویورک دستور مصادره اسلحه افراد خطرناک را صادر کرد

اختلاف در مورد استفاده رایگان از تپانچه که در آمریکا ادامه دارد.

زیرا دولت فدرال و کنگره آمریکا تاکنون نتوانسته اند مکانیزمی برای این موضوع ابداع کنند محدودیت سلاح برای دستیابی به یک نتیجه معین، برخی از ایالت ها و شهرهای ایالات متحده به تیراندازی های دسته جمعی اخیر با تحمیل قوانین ایالتی و منطقه ای که حرکت آزادانه سلاح ها را محدود می کند، پاسخ داده اند.

به عنوان مثال، فرماندار نیویورک، لایحه جدیدی را برای اصلاح قانون اسلحه امضا کرد. گفته می شود فرماندار نیویورک لایحه جدید تسلیحات را به دلیل تیراندازی های گسترده و مرگبار اخیر در ایالات متحده امضا کرده است.

گفته می شود، کیتی هاوکل، فرماندار نیویورک، دستور توقیف سلاح از افراد خطرناک را در روز دوشنبه صادر کرده است.

قانون اسلحه مستقر در نیویورک شامل ممنوعیت ها و محدودیت های دیگری از جمله ممنوعیت استفاده از جلیقه ضد گلوله برای غیرنظامیان و افسران غیر پلیسی، ممنوعیت استفاده از ریز مهمات برای شناسایی و افزایش سن خرید تفنگ های نیمه اتوماتیک تا 21.

فرماندار نیویورک دستور مصادره اسلحه افراد خطرناک را صادر کرد

یکی از مرگبارترین قتل های مسلحانه در تاریخ ایالات متحده دو هفته پیش در تگزاس رخ داد. ناآرامی عمومی در اوج خود است، اما تاکنون دولت فدرال اقدام موثری برای محدود کردن حرکت آزادانه سلاح انجام نداده است. از چهار رئیس جمهور آمریکا که ترور شدند، سه نفر که مشخص شد از مشهورترین روسای جمهور آمریکا بودند، قربانی حمل رایگان سلاح شدند. بر اساس گزارش موسسه گالوپ، 44 درصد از آمریکایی ها در خانه خود اسلحه دارند و 88 درصد از کسانی که می گویند برای محافظت از خود و خانواده خود اسلحه نگه می دارند.

  سیستم پل در بانک دی شروع شد.

دیدگاهتان را بنویسید