فرصت لغو بازی ایران با اکوادور

تیم ملی فوتبال ایران پس از برپایی کمپ در تهران کانادا امکان برگزاری بازی دوستانه با این کشور در روز 25 خرداد وجود دارد. طبق هماهنگی های انجام شده قرار شد یک بازی دوستانه با اکوادور باید در 12 ژوئن در دستور کار ملی قرار می گرفت اما حالا ممکن است مشکلاتی مانع از دیدار با اکوادور شده باشد.

مهم ترین مسئله بدیهی است که مکان با اکوادور هنوز شهر نهایی وجود ندارد. مدیر حمید استایلز تیم ملی فوتبال ایران وی گفت: زمین باید به هر دو تیم نزدیک باشد. اگر قرار است بازی خارج از کانادا برگزار شود، باید جایی برویم که هر دو تیم بتوانند بروند. این موضوع مربوط به ویزا است. بحث این بود که برای میزبانی به اسپانیا برویم، اما فعلا امکان گرفتن ویزای کم آن کشور برای ما و اکوادور وجود ندارد. حتی اگر بازی بدون تماشاگر باشد، باید به جایی برویم که دو تیم بتوانند بازی کنند.

وی افزود: اکوادور به ما گفت که به آمریکا بیایید و ما گفتیم که شرایط اخذ ویزای این کشور برای ما بسیار سخت و زمان بر است. ما از این تیم دعوت کردیم تا جایی که می توانند با ما بازی کنند. ورزشگاه هنوز تمام نشده است. صحبت های زیادی در مورد یک بازی شده است و هر دو طرف می خواهند در این بازی برگزار کنند، اما زمین هنوز مشخص نشده است.

فرصت لغو بازی ایران با اکوادور

سرمربی تیم ملی از تلاش فدراسیون برای یافتن جانشینی برای اکوادور در صورت لغو بازی خبر داد و گفت: ما به دنبال بازی با اکوادور هستیم، در غیر این صورت با سنگال در 12 یا 14 ژوئن (22 یا 24) بازی کنیم. ژوئن) در استادیوم بیایید آزادی بازی کنیم. وزارت امور خارجه در این زمینه به ما کمک کرده است و روابط خوبی دارد.»

  روش صحیح ورزش در ماه رمضان

به گفته استیلی، در صورت لغو بازی با اکوادور، ایران پس از بازی با کانادا این کشور را ترک کرده و برای دیدار با سنگال به تهران بازمی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید