فرصت افتتاح حساب اینترنتی بانک جهانگردی در هشتمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی

بانک توریست در هشتمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (اینوکس 2021) از 8 تا 11 آذرماه حساب بانکی آنلاین افتتاح می کند.

فرصت افتتاح حساب اینترنتی بانک جهانگردی در هشتمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، افتتاح حساب آنلاین از طریق اپلیکیشن «سیرکولاسیون پی» از شش ماه گذشته توسط بانک جهانگردی انجام شده است و این قابلیت هم اکنون در نمایشگاه کیش در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. .
متقاضیان می توانند علاوه بر آشنایی با انواع خدمات جدید بانک گردشگری، با مراجعه به نمایشگاه بین المللی کیش نسبت به افتتاح حساب آنلاین اقدام کنند.
از جمله مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب آنلاین در نمایشگاه کیش، داشتن کارت ملی و مبلغ 500000 ریال برای افتتاح حساب می باشد.
بانک گردشگری پیش از این با اپلیکیشن «گردشگری» امکان استفاده از خدمات بانکی و پرداخت را برای تمامی کاربران فراهم کرده است. بانکداری در «تور» بدون نیاز به مراجعه به شعبه انجام می شود.
افتتاح حساب آنلاین از طریق شعبه هوشمند بانک جهانگردی (شباهنگ)، بررسی موجودی کارت های متصل به شبکه شتاب، احراز هویت آنلاین، افتتاح انواع سپرده بانکی، درخواست صدور کارت نقدی، درخواست صدور کارت پشتیبانی پرسپولیس، درخواست رمز اول و پویا کارت، امکان شارژ سیم کارت، خرید بسته های اینترنتی، پرداخت هرگونه قبض و تخلفات خودرو بخشی از سرویس گردش مالی است.

  دلار در کانال 28 هزار تنی باقی می ماند؟!

دیدگاهتان را بنویسید