فرصتی ویژه برای بهبود عملکرد سایت با آروان Cloud CDN

استفاده از شبکه توزیع محتوا یا CDN می تواند یک مزیت بزرگ برای هر وب سایتی باشد. با CDN از مزایای سرعت، دسترسی ثابت و امنیت بالا برخوردار هستید که در نهایت رضایت کاربران سایت شما را به دنبال دارد. اگر تا به حال شلیک نکرده اید، باید خودتان آن را امتحان کنید.

اگر نمی دانید شبکه توزیع محتوا چگونه به رشد سایت شما کمک می کند، ادامه مقاله را از دست ندهید. در پایان این مقاله فرصتی ویژه برای تهیه پلن حرفه ای آروان CDN خواهید داشت. برای مشاهده قیمت ها و توضیحات بیشتر به صفحه ابر CDN آروان به این نگاه کن

شبکه توزیع محتوا (CDN) چیست؟

CDN یا شبکه تحویل محتوا، محتوای سایت شما را در چندین سرور ابری واقع در مکان های جغرافیایی مختلف توزیع می کند. در این صورت سایت شما از طریق چندین سرور قابل دسترسی است و هر کاربر با توجه به موقعیت مکانی خود اطلاعاتی را از نزدیکترین سرور دریافت می کند. این تکنیک سرعت بارگذاری سایت شما را افزایش می دهد. همچنین با CDN سایت شما هرگز غیر قابل دسترس نخواهد بود.

با استفاده از شبکه توزیع محتوا، ترافیک زیادی از سرور اصلی حذف شده و بین چندین سرور ابری توزیع می شود. کاهش ترافیک از استهلاک سرور اولیه و همچنین مشکلاتی مانند در دسترس نبودن برای همیشه جلوگیری می کند.

مزایای طرح آروان سی دی آروان CDN حرفه ای

استفاده از CDN آروان می تواند شما را یک قدم جلوتر از رقبای خود قرار دهد. استفاده از بسته های رشد و حرفه ای شبکه توزیع محتوای ابری آروان مزایایی را برای شما به همراه خواهد داشت که در ادامه به آن می پردازیم.

  5 میلیون واکسن جدید با ردیابی هلال احمر - واکسیناسیون همه ایرانیان به زودی وارد می شود

پایداری وب سایت و دسترسی مداوم

اهمیت دسترسی منظم به سایت های پر بازدید واضح است. اگر سایت شما گاهی دور از دسترس باشد، کاربران به تدریج علاقه خود را برای بازدید از آن از دست خواهند داد. از دست دادن مشتریان و اعتماد به آنها در نهایت آسیب زیادی به کسب و کار شما وارد می کند.

با شبکه توزیع محتوا یا آروان CDN دسترسی به سایت راحت خواهید بود. شما می توانید در هر ثانیه از شبانه روز میزبان کاربران خود باشید و بدون نگرانی مطالب سایت خود را به روز کنید.

بار ترافیک سرور اصلی را کاهش دهید

اضافه بار و بار زیاد روی سرور اصلی اولین مقصر اختلالاتی است که در بحث های فنی سایت شاهد آن هستید. با استفاده از شبکه توزیع محتوا، بیشتر ترافیکی که به سایت شما می آید را به سرورهای ابری منتقل می کنید. این باعث افزایش طول عمر و عملکرد سرور اصلی می شود. همچنین کیفیت ارائه سایت شما به دلیل استفاده از سرورهای ابری و نزدیکی به موقعیت کاربر افزایش چشمگیری خواهد داشت.

امنیت بیشتر در برابر حملات سایبری

فرصتی ویژه برای بهبود عملکرد سایت با آروان Cloud CDN

ممکن است در مورد حملات سایبری مانند DDoS شنیده باشید. استفاده از CDN ها نقش کلیدی در جلوگیری از حملات DDoS (یا دسترسی توزیع شده) دارد. شبکه توزیع محتوای آروان با ارسال ترافیک فوری بین نقاط دسترسی متعدد خود و سپس مسدود کردن آن ترافیک، حملات DDoS را دفع می کند.

همانطور که خواندید استفاده از شبکه توزیع محتوا نقش زیادی در امنیت سایت شما دارد. استفاده از CDN ابری آروان می تواند امنیت شما را در برابر حملات سایبری مختلف افزایش دهد و در کمترین زمان سایت شما را بازیابی کند.

  ماجرای مرگ ریحانه پارسا; شایعه ای برای جذب فالوور؟

دسترسی به محتوای سایت را افزایش دهید

چندین سرور ابری و نقاط دسترسی زیاد در پلن حرفه ای CDN آروان به شما این امکان را می دهد که با چند کلیک سرعت سایت خود را چندین برابر کنید. شبکه توزیع محتوا یک کپی از محتوای سایت شما را در سرورهای ابری خود ذخیره می کند و به کاربران این امکان را می دهد که به نزدیکترین سرور متصل شده و محتوای سایت را هنگام باز کردن آن دریافت کنند. این روش زمان بارگذاری سایت شما را بیش از 70 درصد افزایش می دهد.

بد نیست بدانید که فشرده سازی محتوا در شبکه توزیع محتوا نیز امکان پذیر است. این باعث می شود سایت شما با روش قبلی سریعتر بارگذاری شود. به عنوان مثال، اگر از تعداد زیادی عکس استفاده می کنید، دیگر نگران اندازه و سرعت پایین بارگذاری آنها نیستید. با CDN آروان محتوای ویدئو فشرده شده و هیچ تاخیری در بارگذاری سایت وجود ندارد.

DNS ابری رایگان با Arvan Cloud CDN

با استفاده از CDN Arvan Cloud به شما این امکان را می دهد که از خدمات Arvan Cloud DNS به صورت رایگان استفاده کنید. Arvan Cloud DNS با استفاده از معماری AnyCast می تواند مکان دقیق کاربر را شناسایی کرده و نزدیکترین سرور اتصال را انتخاب کند. جالب است بدانید که Arvan Cloud یکی از معدود CDN هایی است که نه تنها در لایه تفسیر نام و تشخیص موقعیت، بلکه در لایه سرویس ها نیز بر اساس مسیریابی AnyCast کار می کند. ترکیبی از این ویژگی ها باعث می شود که سایت شما در یک ثانیه بارگذاری شود.

  عجیب ترین اتفاقات جام حذفی ایران

امنیت ابری در شبکه توزیع محتوای آروان

استفاده از شبکه توزیع محتوا تضمین می کند که داده های شما در برابر هر گونه تهدید ایمن است. ابر آروان با مجهز شدن به جدیدترین فناوری های امنیت ابری و توانایی بالای آن در مقابله با حملات سایبری، یکی از بهترین گزینه ها برای محافظت از سایت و داده های شماست.

امنیت ابری در شبکه توزیع محتوای آروان در برابر تمامی حملات در برابر حملات DNS، UDP، TCP و ICMP به لایه های 3 و 4 شبکه محافظت می کند و حتی از حملات پیشرفته به لایه 7 جلوگیری می کند. در سال های اخیر Arvan Cloud Security موفق شده است از چندین مورد جلوگیری کند. حملات به کالاهای دیجیتال، بانک ها، وزارتخانه ها و دیگر مراکز خرید مهم.

فرصتی ویژه برای بهره مندی از خدمات CDN سی دی آروان آروان

اگر قصد ارائه خدمات شبکه توزیع محتوا را دارید، می توانید تا 10 خردادماه از تخفیف ویژه برای ایجاد پکیج حرفه ای CDN برای ابر آروان بهره مند شوید. این یک فرصت ویژه برای افرادی است که به عملکرد و امنیت شبکه و وب سایت خود اهمیت می دهند و می خواهند اولین قدم را برای بهبود عملکرد سایت خود بردارند. برای مشاهده قیمت ها و جزئیات بیشتر می توانید به صفحه مراجعه کنید ابر CDN آروان به این نگاه کن

دیدگاهتان را بنویسید