فرصتی برای پیش بینی نتیجه مسابقات از نسخه جدید تور برای هواداران پرسپولیس

افتتاحیه نسخه جدید اپلیکیشن گردشگری بانک جهانگردی در نمایشگاه Inox 2021

نسخه جدید اپلیکیشن گردشگری بانک گردشگری در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (اینوکس 2021) ارائه شد.

فرصتی برای پیش بینی نتیجه مسابقات از نسخه جدید تور برای هواداران پرسپولیس

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک جهانگردی، دارندگان کارت هواداران پرسپولیس در نسخه جدید اپلیکیشن گردشگری نیز می توانند با پیش بینی نتیجه مسابقات پرسپولیس از جوایز ارزنده بهره مند شوند.
دارندگان کارت هواداران پرسپولیس که اپلیکیشن گردش مروارید را نصب کرده اند، در صورت یافتن حساب کاربری در سامانه شباهنگ، می توانند به صورت خودکار برای پیش بینی نتیجه مسابقات پرسپولیس وارد شوند.
اما در صورت مراجعه به شعبه بانک توریست باید در قسمت مدیریت کارت کارت هواداران پرسپولیس دریافت کرده باشند که به صورت خودکار در دسته های هواداران، سیار یا دو طرفه و متناسب با امتیاز آنها در قسمت قرار می گیرد. در مورد پیش بینی مسابقات حضور خواهند داشت.
توجه داشته باشید که در صورت عدم ثبت کارت هواداران افراد حاضر در تور، به قسمت پیش بینی مسابقه دسترسی نخواهند داشت.
بر اساس این گزارش، در قسمت غیر قابل ویرایش پیش بینی بازی، پیش بینی بازی برای تیم پرسپولیس فقط یک بار قابل ضبط، باخت و یا دانلود است. همچنین از لحظه شروع مسابقه، این قابلیت لغو شده و وارد مرحله قرعه کشی می شود.
نسخه جدید اپلیکیشن Pay Circulation به گونه ای است که کاربران به راحتی می توانند بدون اطلاع قبلی نسبت به افتتاح حساب، صدور کارت و انجام تراکنش های روزانه خود اقدام کنند.
از ویژگی های نسخه جدید اپلیکیشن Pi Circulation می توان به بهبود عملکرد سیستم، ارتقای امنیت، تغییر رابط کاربری، پشتیبانی از حالت تاریک، صدور کارت هدیه آنلاین و ارسال آن به سراسر کشور، بررسی موجودی کارت های متصل به شبکه شتاب و همچنین اشاره کرد. سیستم مدیریت بازرسی شیلات
گردشپی اپلیکیشنی رایگان است که به تمامی کاربران امکان استفاده از خدمات بانکی و پرداخت را می دهد. بانکداری در «گردشپی» بدون نیاز به مراجعه به شعبه انجام می شود.
برای بهره مندی از خدمات این اپلیکیشن می توانید به آدرس shabahang.tourism-bank.com مراجعه کنید
آخرین نسخه اندروید و iOS برنامه تور را ببینید و دریافت کنید.

  از بین رفتن 100 هزار شغل در دولت ریاست جمهوری

دیدگاهتان را بنویسید