فراخوان امتحان جدید آموزش و پرورش 1400

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش: 34 هزار و 731 نفر دارای مجوز فعالیت در آموزش و پرورش هستند.

فراخوان امتحان جدید آموزش و پرورش 1400

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به نقل از شهر آرانجوئز، سعید عسگری سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره تلاش این وزارتخانه برای تامین نیروی کار گفت: 34 هزار و 731 نفر مجوز کار در آموزش و پرورش گرفته اند.

وی در پاسخ به این سوال که «چرا فرآیند جذب نیرو در آموزش و پرورش به تعویق افتاده است؟»، گفت: مشکل در آموزش و پرورش نیست. با توجه به تغییرات در دولت روند جذب نیرو کند شده است زیرا برخی از وزرای نهادهای دیگر مخالفت کرده اند که مطالعه کنیم.

انتظار می رود دعوت نامه آزمون در ژانویه ارسال شود

عسگری با بیان اینکه اقدامات لازم برای صدور دفترچه آزمون استخدامی انجام شود، افزود: هر چه زودتر آزمون استخدامی برگزار شود برای ما بهتر است.

وی ادامه داد: پذیرفته شدگان نهایی آزمون باید اول مهرماه سال آینده در دوره حضور یافته و در کلاس حاضر شوند، بنابراین هر چه زودتر آزمون برگزار شود بهتر است.

شناسه. معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: قرار است دعوتنامه آزمون در دی ماه ارائه شود که امیدواریم این امر محقق شود.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در اولین نشست خبری خود در چهارم دی ماه با تاکید بر تحقق عدالت آموزشی و توزیع عادلانه نیروی انسانی در نقاط مختلف کشور گفت: مناطقی که مدت هاست به دلیل عدم توزیع در وضعیت نامناسبی قرار داشته اند. و بهبودی

  ترس بایدن از "نظم جدید بین المللی"

دیدگاهتان را بنویسید