فجاد 27 خرداد 1401

حروف الفبا را از 27 خرداد 1401 در افکارنیوز بخوانید.

فال تولد در فروردین

فروردین

الفبای فال تو: bbd

تفسیر: امروز به دنیای ناشناخته ها سفر کنید و از بودن در مکان هایی که قبلاً هرگز نرفته اید و از فکر کردن به چیزهایی که قبلاً به آنها فکر نکرده اید لذت ببرید. از امروز تا چند ماه آینده نگاه شما به دنیا و اتفاقات آن تغییر خواهد کرد. شما این قدرت را دارید که عمیق تر و آگاهانه تر به مسائل نگاه کنید و جهان را بسیار بهتر درک کنید. ارتباطات خود را بهبود بخشید. اگر وقت خود را صرف تمرکز بر چیزهای ارزشمند زندگی می کنید، ناراحت نشوید. این به شما کمک می کند دیدگاه خود را نسبت به زندگی تغییر دهید.

فال ابجد متولد اردیبهشت

Ordibehesch

الفبای فال شما: ب ب د

تفسیر: خرج کردن پول زیاد در زمانی که ماه در خانه دوم شماست کار درستی نیست زیرا در خرید چیزهایی که دوست دارید بسیار احساساتی هستید. شما بیش از یک هوی و هوس خرید می کنید تا اینکه بر اساس نیاز خود خرید کنید. قبل از خرید به این موضوع فکر کنید و آن را یک یا دو روز به تعویق بیندازید تا بعداً از خریدهای بدی که انجام دادید پشیمان نشوید.

فال ابجد متولد خرداد

هورداد

الفبای فال تو: ج آ ج

تفسیر: این روزها با چند تناقض روبرو هستید. اگرچه فکر می کنید که این جریانات روی شما تاثیر چندانی نمی گذارد، اما از نظر احساسی بسیار در آن غوطه ور هستید و دیدگاه های سخت گیرانه ای نسبت به اتفاقات اطراف خود دارید. شما هرگز اجازه نمی دهید کسی از احساسات درونی شما مطلع شود زیرا خودتان به دنبال درک دیدگاه دیگران نیستید. با این وجود، گفتگو با یک دوست صمیمی، حتی اگر یک مکالمه بسیار دوستانه باشد، همچنان کارساز است.

  جنگ تمام عیار زنان 2 پوما برای قلمرو

فال ابجد برای متولدین تیر

لاستیک

الفبای فال شما: د د آ

تفسیر: توجه به کار و مسئولیت های کاری در حال حاضر برای شما اهمیت ویژه ای دارد، اما اگر فکر می کنید امروز فردی به کمک نیاز دارد، نمی توانید آن را رد کنید. شاید بتوانید با تنگ نظری خود بر این مشکل غلبه کنید. البته کمک به فردی که نیاز به کمک دارد کار اشتباهی نیست، اما اکنون پذیرفتن محدودیت های شما آن فرد را ناامید نمی کند.

فال ابجد متولد مرداد

مرداد

الفبای فال شما: ب آ ج

تفسیر: امروز ممکن است یکی فکر کند که شما فردی بسیار تاثیرگذار هستید، حتی اگر اینطور فکر نکنید. متأسفانه امروز برای شما سخت است که ببینید دیگران درباره شما نظر می دهند. از اهداف خود با دقت استفاده کنید، زیرا به راحتی می توانید واکنش غیر منطقی نشان دهید، در حالی که پایدارتر از حد انتظار هستید. اکنون دوستان و همکاران شما می خواهند به شما کمک کنند، اما اگر شما خیلی سخت گیر هستید و نمی خواهید کمک آنها را بپذیرید، نه. چند نفس عمیق بکشید و هنر سازش کردن با دیگران را تمرین کنید.

فال ابجد متولد شهریور

شهریور

الفبای مال تو: د ج د

تفسیر: شاید بهتر باشد زمانی که گزینه های زیادی دارید بیشتر نگران باشید تا اینکه نباشید. شاید وقتی همه چیز خوب پیش می‌رود، تحمل ناامیدی آسان‌تر از زمانی باشد که اینطور نیست. اما افزایش انتظارات همچنان می تواند ناامید کننده باشد. پس بهتر است قبل از شکست، جاه طلبی های خود را کاهش دهید.

  مزایای بانک اجتماعی برای کارگران در توسعه همکاری با واحدهای تولیدی

فال ابجد متولد مهر

مهر

الفبای فال شما: AA

تفسیر: اگرچه کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اما امروز روز نسبتاً آرامی است. وقتی ماه با علامت حساس شما ملاقات می کند، اگر بتوانید از آن انرژی مثبت بگیرید، بسیار مفید خواهد بود. این یک رویداد غیرمنتظره نیست که کارهای شما را کند کند، زیرا می توانید گام های بزرگی بردارید. تا می توانید لذت ببرید.

فال ابجد متولد آبان

ممنوعیت

الفبای فال تو: bbd

تفسیر: ممکن است متوجه نباشید که با یک مانع و مخالفت روبرو هستید، اما وقتی در نیمه راه با یک فرد لجباز روبرو می شوید، واقعاً این احساس را به شما دست می دهد. به جای اینکه بخواهید دیگران را متقاعد کنید که کار اشتباهی انجام داده اند، سعی کنید مشکل را از راه درست حل کنید. شما باید از زوایای مختلف به یک مشکل نگاه کنید تا زمانی که موفق به انجام آن شوید، حتی اگر نتوانید به روش خود عمل کنید، حداقل با افراد نیازمند بیشتر همدردی خواهید کرد.

فال ابجد متولد آذر

آتش

الفبای فال شما: د د ج

تفسیر: شما کاملاً قادر به مدیریت برنامه های خود هستید تا آنجا که می توانید کارهای لازم را انجام دهید، اما اکنون ادامه دادن آن دشوار است. این مشکل به این دلیل نیست که همه چیز برای شما پیچیده تر شده است. فقط شما به عنوان والدین می توانید مطمئن باشید. در طول روز پرمشغله خود، زمانی را به استراحت اختصاص دهید تا استرس در محل کار را از بین ببرید.

اگه میخوای برو

ژانویه

  چربی گیاهی چیست؟ + فواید و عوارض جانبی

الفبای فال شما: ب ب آ

تفسیر: نباید فکر کنید که امروز مانند دیروز آرام خواهد بود، زیرا ماه اکنون در حال نزدیک شدن به اورانوس است و شما را غرق در افکار مضطرب خواهد کرد. برخی از ایده های جدید شما مهم هستند، اما اگر آنها را توسعه ندهید به واقعیت تبدیل نمی شوند. قبل از فرا رسیدن روزهای آرام، باید از کارهای کوچکی که باید به پایان برسانید کاملا آگاه باشید.

فال ابجد متولد باخمن

بهمن

وضعیت ابجد: ب ب الف

تفسیر: اگرچه می دانید که رعایت قوانین امروز بسیار مهم است، اما کار خود را طبق منطق خود انجام می دهید. حتی اگر این رفتار غیرقانونی به شما احساس کامل بودن بدهد، توجیه آن دشوار است. برخی از توانایی های شما باید به خطر بیفتد تا توسط جامعه پذیرفته شوید. شاید امروز پیوستن به یک گروه مهمتر از مشغول بودن باشد.

فال ابجد متولد اسفند

اسفند

الفبای فال شما: AA

تفسیر: امروز می تواند روز فوق العاده ای باشد. به جای تمرکز بر چیزهایی که ممکن است درست نباشند، از فرصت هایی که اکنون در دسترس هستند استفاده کنید. نگران نباشید، واقعاً هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید از آنچه در آینده برای شما اتفاق می افتد بترسید. نیت خود را بر روی روش های ساده برای زیباتر کردن زندگی خود متمرکز کنید. شما حق دارید شاد باشید و هیچ دلیل قانع کننده ای برای محروم کردن خود از شادی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید