غیبت قاطع ستاره منچستر مقابل برایتون

رالف رانگنیک با هدایت این تیم فردا شب (شنبه) در هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس هری مگوایر دو روز پس از بازی با تیم به تمرینات تیم بازگشت برنتفورد او با ما تمرین می کند، بنابراین او را برای بازی فردا خواهیم داشت. ادینسون کاوانی نیز تمرین می کند. مارکوس راشفورد نیز این دیدار را از دست خواهد داد. او برونشیت دارد و دمای بدنش بالاست بنابراین در بازی فردا تیم را همراهی نمی کند. اریک بای نیز امروز صبح دچار مشکل کمر شد و برای چکاپ مجدد نزد پزشک تیم رفت. باید ببینیم اریک بعد از معاینات اولیه چطور عمل می کند.

غیبت قاطع ستاره منچستر مقابل برایتون

سرمربی موقت و آلمانی منچستریونایتد که تیمش در دو بازی اخیر به ترتیب برابر چلسی به تساوی دست یافت و سه امتیاز از برنتفورد گرفت، در ادامه صحبت های خود گفت: در دو بازی خانگی اخیر خود چهار امتیاز از چلسی و برنتفورد گرفتیم. من در مورد بازی با برنتفورد صحبت می کردم. این دیدار یکی از بهترین های ما از نظر کنترل توپ در شش ماه گذشته بود. مطمئنم که تیم من در دو هفته آینده در کریستال پالاس مقابل برایتون در همان سطح بازی خواهد کرد. چیزی که من دوست دارم این است که بازیکنانم در دو بازی اخیر از بازی با هم در زمین لذت برده اند و این دقیقا همان رویکردی است که ما برای بازی فردا مقابل برایتون به آن نیاز داریم.

رنگنیک که در پایان فصل جانشین اریک تانها هلندی می شود، گفت: “حتما در پایان فصل صحبت خواهم کرد.” هم من و هم اریک می خواهیم روی مسابقات مهم پیش رو تمرکز کنیم. او به عنوان سرمربی آژاکس سه بازی دیگر برای انجام دارد و تمام تلاش خود را برای کسب عنوان قهرمانی لیگ هلند انجام خواهد داد. توافق کردیم که در پایان فصل صحبت کنیم و در مورد همه چیز صحبت کنیم.

  ایرانی ها کی سوار ماشین شدند؟

وی ادامه داد: برای فصل آینده باید بگویم با پایان قرارداد تعدادی از بازیکنان تغییراتی در تیم ایجاد می شود. بازیکنان جدیدی که در اینجا به ما ملحق می شوند و بازیکنانی که قراردادهای بلندمدت دارند، موضوعی است که باید با هیئت مدیره مورد بحث قرار گیرد. اریک فقط باید بگوید که می خواهد با چه بازیکنانی کار کند. من نظر مثبتی نسبت به بازیکنانی که اینجا هستند و بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه خواهند شد، دارم. این مسیر می تواند مثبت باشد و این همان چیزی است که ما تلاش می کنیم به آن برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید