عکس ها / طولانی ترین خودروهای الکتریکی 2021

این خبر در مورد قوی ترین خودروهای برقی جهان است که توسط خودروسازان مختلف تولید می شوند.
به نقل از carmagazine; یکی از مهم ترین عواملی که امروزه رانندگان هنگام خرید خودروهای برقی به آن توجه می کنند، مسافت پیموده شده آنهاست.

توانایی پیمودن مسافت های طولانی بدون توقف برای وسایل نقلیه الکتریکی بسیار مهم است. در همین راستا برخی از شرکت های خودروسازی جدیدترین نسل خودروهای برقی برای جلب رضایت رانندگان، تابلوهای محکمی را برای محصولات خود طراحی کرده اند. در اینجا 10 بهترین خودروی الکتریکی که با یک بار شارژ می توانند بیش از 300 مایل را طی کنند، آورده شده است.

تسلا
EQS تسلا: خودروی الکتریکی تسلا EQS با باتری 107.8 کیلووات ساعتی قادر است 453 مایل را به راحتی طی کند. گفته می شود این خودروی الکتریکی با خودروهایی مانند BMW، Volkswagen، Pulstar و Ashkoda رقابت می کند.

بی ام و

BMW ix: BMW iX مسافت پیموده شده 380 مایل دارد که می تواند 195 کیلوبیت در ثانیه بارگیری کند و 93 مایل را در ده دقیقه طی کند. گفته می شود این شرکت از نظر شارژ پس از تسلا در رتبه دوم قرار دارد.

فورد موستانگ

فورد موستانگ Mach-E: نسخه تک موتوره 91 کیلووات ساعتی فورد موستانگ با استفاده از چرخه تست WLTP بیشترین مسافت پیموده شده را تا 379 مایل ایجاد می کند.

رانندگان این خودرو می توانند با یک باتری 70 کیلووات ساعتی 273 مایل را طی کنند یا به باتری 91 کیلووات ساعتی ارتقا دهند. همچنین امکان استفاده از پیکربندی تک موتور و دیفرانسیل عقب وجود دارد.

بی ام و

BMW i 4: BMW i4 یک کوپه برقی چهار در است که در دو نسخه برای سال 2021 در تابستان امسال عرضه می شود. گزارش شده است که هر دو نسخه دارای برد 365 مایل هستند. نسخه اول این خودرو 335 اسب بخار و نسخه دوم 537 اسب بخار قدرت تولید می کند.

  یک پلت فرم جدید غربی برای روسوفوبیا

تسلا

تسلا 3: گزارش ها حاکی از آن است که تسلا علاوه بر مرسدس، خودروی الکتریکی دیگری به نام تسلا 3 دارد. تسلا 3 دارای برد WLTP 278 مایل است که شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت در 5.3 ثانیه دارد.

فولکس واگن
فولکس واگن ID.3: از بین چندین نسخه، فولکس واگن ID.3 به لطف موتور الکتریکی و باتری 77 کیلووات ساعتی، بیشترین مسافت پیموده شده را دارد. این به معنای برد WLTP 340 مایلی است که آن را از بسیاری از رقبا جلوتر و کمی عقب تر از تسلا قرار می دهد.

ماشین الکتریکی
Polestar 2: گزارش شده است که خودروی الکتریکی Polestar 2 دارای باتری استاندارد 64 کیلووات ساعتی است که تا 275 مایل در ساعت برد دارد.

خسارت
خسارت: اولین خودروی تمام الکتریکی اشکودا انیاک است که دارای باتری 58 کیلووات ساعتی و مسافت پیموده شده WLTP 256 مایل است.

هیوندای

هیوندای کونا الکتریک: طبق گزارش ها، کونا الکتریک هیوندای از یک پیشرانه تمام الکتریکی استفاده می کند و 279 مایل را در WLTP ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید