عکس های واقعی از Samsung Galaxy Z Flip 4 منتشر شد

به تازگی تصاویر غیر رسمی از Samsung Galaxy Z Flip 4 در فضای مجازی منتشر شده است و علاقه مندان به محصولات صدفی تا حدودی با ظاهر و طراحی احتمالی این گوشی آشنا شده اند.

اما ساعاتی پیش اکانت TechTalkTV در یوتیوب اولین تصاویر واقعی از این گوشی را منتشر کرد که جزئیات هر چه بیشتر از این محصول را آشکار می کند. بر اساس این اطلاعات می توان گفت که گلکسی زد فلیپ 4 دارای صفحه نمایش تاشو تقریبا بی عیب و نقصی است.

در یکی از این تصاویر، Z Flip 4 زمانی که صفحه نمایش به سختی قابل تشخیص است، گوشی باز است. البته این موضوع به زاویه دید هم بستگی دارد و باید دید در هنگام تماشای صفحه نمایش از زوایای مختلف این موضوع دیده می شود یا خیر.

Samsung Galaxy Z Flip 4

با این حال، در گلکسی زد فلیپ 3، زمانی که زاویه دید برای مشاهده زاویه دید گوشی تغییر می کند، می توانید چین خوردگی را روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده کنید. اما دن سیفرت، کارشناس فناوری و معاون سردبیر وب سایت Verge، در بررسی گلکسی زد فلیپ 3 گفت که این چروک در حالت عادی قابل مشاهده نیست و در طول استفاده عادی روزانه از دستگاه نادیده گرفته می شود.

بر اساس برخی گزارش ها، سامسونگ در حال بهبود این وضعیت در نسل جدید گوشی های تاشو خود است و احتمالا این چروک در Z Flip 4 به حداقل می رسد. البته با توجه به تصاویر منتشر شده می توان گفت این گوشی شباهت زیادی به نسخه قبلی خود دارد و دارای ویژگی هایی مانند دوربین دوگانه، دوربین سلفی سوراخ دار و طراحی دو رنگ است. Samsung Galaxy Z Flip 4

  پیام تبریک عاشقانه عید نوروز; جملات زیبا در مورد همسر

گفته می شود که لولای این گوشی کمی نازکتر خواهد بود و با تا شدن گوشی، فاصله کمی بین دو طرف دستگاه مشاهده خواهید کرد. منبعی که این تصاویر را در اختیار TechTalkTV قرار داده است، گفت که این دستگاه به همان دوربین های اصلی 12 مگاپیکسلی و فوق عریض و یک دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی مجهز خواهد شد.

 Samsung Galaxy Z Flip 4

اگر این گفته صحت داشته باشد، قطعا طرفداران سامسونگ را خشنود نخواهد کرد، چرا که یکی از نقاط ضعف گلکسی زد فلیپ 3 عملکرد نسبتا ضعیف دوربین دستگاه بود که نتوانست نظر کاربران را جلب کند.

 Samsung Galaxy Z Flip 4
از دیگر ویژگی های مورد انتظار گلکسی زد فلیپ 4 می توان به باتری 3700 میلی آمپر ساعتی با قابلیت شارژ سریع 25 واتی اشاره کرد.

منبع: آی تی ایران

دیدگاهتان را بنویسید