عکس های عجیب/نشانه های رانندگی در جهان

یک راننده خوب علائم جاده را روی آب می گذارد. وقتی علامتی دریافت می کند که الان پیام را نمی فهمد و مکث می کند تا آن را بفهمد، امکان پذیر نیست، اما اگر همان راننده خوب از جاده ها و خیابان های کشور دیگری سرگردان شود، چه؟ آیا او هنوز هم می تواند با یک نگاه به تابلوها تصمیم سریع بگیرد؟

خوب، البته، علائم جاده به عنوان یک زبان جهانی در سراسر جهان درک می شود، اما نباید خیلی خوشبین بود. بیایید نگاهی به عکس های عجیب و غریبی بیندازیم که فقط در مناطق خاصی یافت می شوند.

لاما

خطر تف کردن روی لاما

هنگام رانندگی در بولیوی و سایر کشورهای آمریکای جنوبی، مراقب عبور لاماها از جاده باشید. لاماها را می شناسید؟ آنها عادت بدی به تف کردن دارند! این تابلو به رانندگان اطلاع می دهد که بهتر است هنگام عبور از جاده شیشه خودرو را بالا بیاورند.

میدان جنگ

شما به میدان جنگ نزدیک می شوید

چگونه این عکس را می خوانید؟ “شمشیرها را به سمت چپ فشار دهید؟” خوب، رنگ قهوه ای تصویر که نشان دهنده جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی است، باید شما را راهنمایی می کرد. این علامت که در انگلستان دیده می شود به این معنی است که مکان خاصی در میدان جنگ وجود دارد.

تپه کور

تپه کور

در ایسلند، تابلوهایی را خواهید دید که روی آن نوشته شده است: «تپه کور». اگر در راه این کشور هستید، رمزگشایی ما از این تصویر استعاری به شما کمک خواهد کرد. این بدان معناست که در طول مسیر با تپه هایی روبرو می شوید که نمی توانید ببینید که آیا از طرف دیگر به سمت شما می آید یا خیر.

  6 قاتل اصلی کلسیم در بدن

باد در قطار

مراقب باد قطار باشید

اگرچه این تصویر عجیب نیست، اما در نگاه اول درک معنای آن دشوار است. ممکن است فکر کنید که او می‌گوید: “مواظب باش نزدیک قطار سر نخوری”، اما در واقع می‌گوید: “مواظب ورود قطار باشید.” جلو نیا. باد ناشی از سرعت قطار در حال عبور می تواند شما را به زمین بکوبد.

این تابلو با پیام دقیق خود به ایستگاه های آلمان اضافه شد زیرا در سال های اخیر حوادث متعددی به دلیل سقوط به دلیل باد ناشی از حرکت قطار و حتی واژگونی کالسکه روی سکو رخ داده است و اداره راه آهن ملی تصمیم به حذف این تابلوها گرفت. . نصب.

ورزش ها

خطر سورتمه

در گرینلند، کشوری با جاده های بسیار کم و یخ زیاد، سورتمه یکی از بهترین و رایج ترین وسایل حمل و نقل است، بنابراین دیدن چنین تابلویی در حین رانندگی در گرینلند اصلا عجیب نیست. همچنین به معنای “مراقب باش، ممکن است سورتمه ای در حال حرکت به جلو باشد.”

اقیانوس

در راه اقیانوس

شاید در نگاه اول این تابلو شما را به یاد شخصیت کارتونی «بارت سیمپسون» بیاندازد، اما باید بدانید که تابلوهای راهنما با هیچکس شوخی ندارند و شما را به یاد کارتون نمی اندازند. این علامت مسیر اقیانوس اطلس در ایرلند را نشان می دهد. مسیر پیاده روی در ساحل غربی جزیره.

لغزش

بدون لغزش!

آلمان مانند بسیاری از کشورهای اروپایی به معاهده علائم جاده ای اتریش در سال 1968 پایبند است. هدف این معاهده هماهنگ کردن علائم در سطح بین المللی است، اما هنوز علائمی در آلمان وجود دارد که برای همه قابل درک نیست. این علامت به معنای “لطفا کلاه خود را بردارید” نیست، بلکه می گوید “مواظب باشید زمین نخورید”.

  تویوتا کمری 2022; سدان محبوب، این بار بدون غافلگیری!

سگ پلیس

سگ های پلیس در محل کار

در این تصویر چه می بینید؟ رنگ زردی که باید به شما هشدار دهد و تصویر سگی که نماینده سگ پلیس است. خب، پس از آن همه چیز آسان تر شد: “توجه، سگ های پلیس بازگشته اند!” پس مراقب باشید شبیه جنایتکاران نباشید.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید