عکس/ مرده ای در حال قدم زدن در خیابان های ماهشهر

آقای ابراهیمی، شهروند خوزستانی ساکن بندر ماهشهر، طی چند روز گذشته برای امور اداری و بانکی به یکی از شعب این بانک مراجعه کرده است، اما متوجه می شود که به دلیل فوت، حساب های بانکی وی مسدود شده است.

پس از این حادثه مشخص شد که حساب های وی به دلیل ثبت فوتش مسدود شده است و ممکن است فرد دیگری به نام او گواهی فوت دریافت کرده باشد.

مصطفی امانی پور مدیرکل ثبت احوال خوزستان با اشاره به ماجرای عجیب فوت یک فرد زنده گفت: فوت آقای محمد ابراهیمی امسال با گواهی پزشکی و عروق کرونر در بهشت ​​زهرا تهران به ثبت رسیده است. بیماری قلبی.او در بندر ماهشهر زندگی می کند.

وی افزود: کارت شناسایی وی از استان کرمانشاه صادر شده است. در بررسی ها مشخص شد که برای آقای ابراهیمی در اردیبهشت 92 شناسنامه المثنی صادر شده است، بنابراین احتمال دارد فرد دیگری از شناسنامه وی استفاده کند.

مدیرکل ثبت احوال خوزستان گفت: از سوی دیگر مشخص شد شاکی مستقیماً برای راهنمایی به سازمان ثبت احوال مراجعه نکرده است تا ببیند چه کسی ثبت فوت را اعلام کرده یا چه کسی فوت آقای ابراهیمی را اعلام کرده است. و چه کسی هدف داشت

وی با حضور در تلویزیون افزود: با توجه به اختلافات حقوقی و احتمال سوء استفاده از این شناسنامه، این فرد با یکی از ادارات ثبت احوال و یا اداره کل ثبت احوال خوزستان تماس بگیرد.

منبع:حادثه 24

  ویژگی های رانندگی محصولات سایپا / شاهین درایو چیست; پیشرو در سطح گشتاور و گارانتی

دیدگاهتان را بنویسید