عکس/ عمارت مخفی پوتین

423759 799 خبر مرکزی

تیم آلکسی ناوالنی، رهبر اپوزیسیون زندانی روسیه، ادعا می کند که هزاران عکس برهنه را در یک مکان مخفی در عمارت دریای سیاه که گفته می شود متعلق به ولادیمیر پوتین است، دریافت کرده است.

ناوالنی پیش از این پوتین را به خرج کردن پول دولتی برای یک عمارت یک میلیارد دلاری در شهر گلن جیک در جنوب روسیه متهم کرده بود که پوتین آن را رد کرد.

پیش از این، تصاویر کامپیوتری از این عمارت به اینترنت درز کرده بود، اما اکنون تیم ناوالنی می گوید عکس های واقعی از اتاق در حین ساخت وجود دارد. گفته می شود این ملک فوق امنیتی دارای یک پیست هاکی روی یخ، یک سینمای خصوصی و یک تاکستان بزرگ است.

آرکادی راتنبرگ، سرمایه دار روسی و دوست ولادیمیر پوتین، ادعا می کند که عمارت دریای سیاه در واقع به او تعلق دارد. راتنبرگ زمانی که اخبار مربوط به این عمارت مخفی فاش شد به رسانه های محلی گفت: “این یک عمارت زیبا است.” ما می خواهیم آن را به یک هتل آپارتمان تبدیل کنیم، به همین دلیل اتاق های زیادی وجود دارد.

یک مهندس سابق به نام ویکتور، که اکنون به یک افشاگر سیاسی تبدیل شده است، می گوید که این عمارت یک “گنجینه ملی” است که راهروهای آن خلاقانه تر از عمارت دکتر جدید ساخته شده است.

او می گوید پلان های این کاخ دارای یک طبقه با ایوان سرپوشیده است که در داخل صخره قرار دارد و صاحب عمارت می تواند از نوشیدنی های تهیه شده از میوه های باغ و همچنین منظره روبرو لذت ببرد. با این حال، مشخص نیست که آیا پوتین هرگز در این عمارت که سال گذشته بازسازی شد، زندگی می کرد یا خیر. کرملین قاطعانه تعلق این عمارت به رئیس جمهور روسیه را رد کرده است.

  تربیت بد ایمان صفا در شب های مافیایی

الکسی ناوالنی، رهبر مخالفان روسیه به عنوان دشمن شماره یک پوتین توصیف شده است. او در زندان است، اما غرب او را یک زندانی سیاسی می داند.

دیدگاهتان را بنویسید