عکس/ سلبریتی هایی که برای گرفتن نقش دروغ گفتند!

شاید اغراق نباشد اگر بفهمیم یک بازیگر برای رسیدن به نقشی که می‌خواهد به کارگردان و عوامل تولید دروغ می‌گوید.

با خواندن این مقاله متوجه می شوید که این پدیده حداقل در هالیوود بسیار رایج است و بسیاری از بازیگران مشهور با گفتن دروغ های استراتژیک برخی از مهمترین نقش های خود را به عهده گرفته اند.

کریس همسورث

کریس همسورث و دروغ های ابدی درباره قد او

اگر متوجه شوید که این بازیگر هالیوودی همیشه سعی می کند کوتاهتر از آنچه هست به نظر برسد شگفت زده خواهید شد. این بازیگر در واقع ۱۹۲ سانتی‌متر قد دارد و ظاهراً به دلیل نقش پیشنهادی‌اش، قد او می‌تواند ناگهان تغییر کند و حتی به ۱۸۵ سانتی‌متر هم برسد.

همسورث درباره این دروغ غیرمعمول به رادیو تایمز گفت: «شاید باور نکنید، اما من بسیاری از موقعیت‌های مورد علاقه‌ام را در زندگی‌ام به خاطر هیکل و سرعتم از دست دادم، بنابراین تصمیم گرفتم گاهی اوقات در صورت لزوم قدمی کوتاه بردارم».

مطمئناً می توانید حدس بزنید کدام بازیگر قدبلند برای به دست آوردن کدام نقش مجبور نبود قد کوتاه خود را نشان دهد. همسورث ادامه می دهد: برای وارد شدن به نقش ثور مشکلی نداشتم، زیرا فقط بازیگران بالای 186 سانتی متر مورد آزمایش قرار گرفتند و نیازی به دروغ گفتن نبود.

رابرت پتینسون

رابرت پتینسون و دروغ هایش پس از هری پاتر

ظاهرا رابرت پتینسون پس از بازی در هری پاتر و جام آتش و البته درام بی بی سی The Haunted Airman برای مدت نسبتا طولانی غیر فعال بوده است و به همین دلیل تصمیم گرفته است که واقعیت را کمی متفاوت جلوه دهد.

این بازیگر در مصاحبه ای با Mirror در سال 2011 درباره این دوره از زندگی خود توضیح داد: در آن زمان احساس می کردم قرن هاست که پیشنهاد بازی ندارم و زمانی که در نهایت به لس آنجلس آمدم تا شرایط را تغییر دهم. متوجه شدم که بیکاری جذب من شده است و مدام از من می پرسیدند که در آن زمان چه کار می کردم.

  لغو طرح پیش فروش بهمن موتور

در یکی از این جلسات به این سوال همیشگی پاسخ دادم که این سال ها در RADA (آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک) درس خوانده ام و البته در همان زمان متوجه شدم که در آمریکا می توانم هر دروغی را بگویم. با لهجه بریتانیایی “

جالب است بدانید که این آکادمی بر اساس رتبه بندی هالیوود ریپورتر در بین بهترین آموزشگاه های بازیگری جهان در رتبه دوازدهم قرار دارد. پتینسون همچنین اعتراف می کند که این تنها دروغ او در مورد تحصیلاتش نیست و یک بار دیگر به بازیگران گفت که در دانشگاه آکسفورد تجربه دارد.

پتینسون گفت: «اما وقتی لس آنجلس مملو از بازیگران بریتانیایی بود، دیگر نمی‌توانستم از لهجه‌ام برای دروغگویی استفاده کنم، بنابراین کار عجیبی انجام دادم.

تقریباً زمانی بود که گرگ و میش منتشر شد و من فکر احمقانه‌ای داشتم که وانمود کنم آمریکایی هستم، اما خیلی زود همه دوستان و همکارانم به من یادآوری کردند که دیوانه است و من ناامید شدم. “

هاتاوی

هاتاوی و دروغ هایی برای بازی در کوهستان بروکبک

آن هاتاوی که علاقه زیادی به بازی در این فیلم دارد، به زودی متوجه می شود که ورزش سوارکاری و توانایی اسب سواری نقش مهمی در پذیرش او در این فیلم ایفا می کند و با وجود اینکه تجربه ای در مورد اسب ندارد، تنها راه را می بیند. دروغ گفتن است

این بازیگر در گفت‌وگو با Out، ماجرا را این‌گونه توصیف کرد: پدر و مادرم درس‌های مفید زیادی به من دادند و یکی از آن‌ها این بود که اگر می‌پرسند در فلان کار مهارت داری و به آن علاقه‌مندی، جواب بده. به اندازه کافی علاقه مند هستید، می توانید آن را در دو هفته یاد بگیرید.

  کمک های اولیه بعد از سوختگی که باید بدانید

پس طبق این فرمول من که تا به حال سوار اسب نشده ام با اطمینان گفتم مطمئن باشید بهترین سوارکاری هستم که تا به حال با او کار کرده اید. این بازیگر به گفته خانواده اش طی دو هفته توانست مهارت های سوارکاری قابل قبولی را کسب کند اما در روز موعود همه چیز طبق برنامه پیش نرفت.

هاتاوی ادامه می دهد: در روز تمرین باید توانایی هایم را به 300 مرد سیاهپوست در بخش نشان می دادم که همگی سوارکاران باتجربه بودند و به هیچ چیز فکر نکرده بودم. او اسبی بود که فقط با کلمات فرمان می داد.

تمام اسب های قبلی حرکات بدن و بازوهای من را دنبال می کردند و این یکی هم یک بار هم کاری را که من می خواستم انجام نداد و در نهایت جلوی همه با شرمندگی مرا به زمین انداخت. “

لارنس فیشبرن

لارنس فیشبرن و ما اکنون فرصت حضور در آخرالزمان را از دست نمی دهیم

شاید بسیاری از شما در حال حاضر Fishburne را به خاطر نداشته باشید. با این حال، بازیگر مجبور شد چندین سال یک شبه بزرگ شود تا فرصت حضور در کاپولا در نقش تایرون میلر یا مستر کلین و البته بازی در نقش مارلون براندو را از دست ندهد. فیشبرن تنها 15 سال داشت که برای بازی در فیلم کاپولا مورد آزمایش قرار گرفت.

فیشبرن به سی‌بی‌سی گفت: «فکر نمی‌کنم بخواهم کسی را فریب دهم. او 18 سال دارد؟

و البته از شانس من، منشی او گفت بله، و من همین الان فرصت داشتم که در آخرالزمان کاپولا باشم. “

  چرا اینقدر زود عصبانی می شوم؟

 کلویی گریس مورتز

داستان دروغ گفتن کلویی گریس مورتز به مارتین اسکاتی

اگر بخواهیم منصفانه به قضیه نگاه کنیم، داستان دروغ کلویی با توجه به علاقه و پیشنهاد مسئول استخدام بازیگر، کمی با دیگر بازیگران این مقاله متفاوت است.

داستان از این قرار است که کلویی ملیت خود را از آمریکایی به بریتانیایی (با بازی ایزابل در فیلم بریتانیایی) تغییر داد تا نقش ایزابل را در فیلم هوگو در برابر اسکاتلند بزرگ دریافت کند.

این بازیگر داستان نمایش استیون کولبرت در سال 2018 را فاش می کند: «زنی که مسئول استخدام بازیگر بود می دانست که من بریتانیایی نیستم و در عین حال می دانست که حاضرم برای دریافت نقش دروغ بگویم، بنابراین در نهایت گفت چون او علاقه به من “مارتی دروغ می گوید. مطمئنم جواب میده

در همان برنامه، کلویی توضیح می‌دهد که چگونه اسکورسیزی در اختراع داستان گذشته‌اش با مشکل مواجه شده است، و با اینکه اسب‌ها را نمی‌شناخت، در نهایت به کارگردان گفت که والدینش در بریتانیا پرورش‌دهنده اسب هستند.

کلویی گریس مورز بالاخره با این دروغ به نقش مورد علاقه اش رسید و مارتین اسکورسیزی بزرگ هم زمان با شروع مراحل تولید فیلم، داستان را یاد گرفت. البته طبق گفته کلویی، اسکورسیزی به وضوح با این موضوع خیلی خوب عمل کرده است.

منبع: پرفروش ها

دیدگاهتان را بنویسید