عکس/ تصمیم جنجالی کارلوس کی روش برای محمد صلاح

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی مصر در دیدار فردا مقابل گابن قصد استفاده از محمد صلاح را ندارد و رسانه های مصری این تصمیم را عجیب توصیف کردند.

به دلیل این تصمیم نمی توان تفاوت کارلوس کی روش و محمد صلاح ستاره لیورپول را اعلام کرد زیرا مصر از 5 بازی اخیر 11 امتیاز دارد و در صدر جدول گروه F قرار دارد و با توجه به اینکه گابن 7 امتیازی است. حتی برای بردن مقابل مصر این تیم گل نخواهد زد و با این بازی رکورد راهیابی به جام جهانی در مرحله اول بسته خواهد شد.

کارلوس کی روش نیز قصد ندارد از محمد النانی برای این بازی استفاده کند. چهره سابق تیم آرسنال به دلیل داشتن اخطار و در صورت دریافت اخطار جدید در دیدار مقابل گابن، از همراهی تیم مصر در دیدارهای آتی محروم خواهد شد. بنابراین این تصمیمات کارلوس کی روش برای حفظ انرژی تیم ملی مصر در آخرین مرحله مقدماتی جام جهانی است. در واقع هدف کارلوس کی روش اتخاذ این تصمیمات آینده نگر است.

کارلوس کی روش در بازی قبلی مقابل آنگولا با یکی از بازیکنان حریف درگیر شد که مورد حمله فیزیکی این بازیکن قرار گرفت و کارلوس کی روش نیز در پایان بازی از رفتار بازیکن حریف انتقاد کرد. به شاگرد خود بیاموزید که به بزرگتر احترام بگذارد.

کارلوس کی روش پس از ناکامی در تیم ملی کلمبیا امیدوار است روزهای خوبی را در مصر سپری کند و پیش بینی می کند مصر به همراه کارلوس کی روش و محمد صلاح میزبان جام جهانی 2022 باشند قطر باشید. تیم او تاکنون 3 برد و 2 تساوی کسب کرده و تنها تیم بدون شکست گروه F است.

  درمانی جادویی برای درد مفاصل

تصویر

دیدگاهتان را بنویسید