عکس/ انتشار مبلغ قرارداد حسن یزدانی

حسن یزدانی در پایان مرحله مقدماتی لیگ برتر با حضور در سازمان لیگ قرارداد خود را با تیم فولاد ذوب آمل در فدراسیون کشتی به ثبت رساند.

قرارداد او با آمل زمانی به امضا رسید که اسلو قهرمان جام جهانی 2021 با مصدومیتی روبرو شد که باعث شد او در لیگ با اما و اگر حضور داشته باشد.

به این ترتیب از لحظه امضای قرارداد عنوان شد یزدانی در صورت بهبود زانویش برای فولاد ذوب در آخرین مرحله لیگ می جنگد که این اتفاق نیفتاد و یزدانی وزنه نزند. پیدا شد.

پیش از این بابک بهمنی، مدیرعامل ذوب فولاد اعلام کرده بود که حسن یزدانی با تیمش قرارداد سفید امضا کرده و پولی بابت قرارداد با این باشگاه دریافت نکرده است. با این حال خبرهایی مبنی بر دریافت قرارداد کوچک در سازمان لیگ و دریافت 300 میلیون تن قرارداد از فولادین ذوب منتشر شد.

بابک بهمنی با رد این ادعا گفت: چنین چیزی صحت ندارد. با حسن یزدانی برای دو کشتی به توافق رسیدیم و در صورت بهبودی مصدومیت او باید در آخرین مرحله لیگ دو کشتی برای ما می گرفت و در ازای آن 300 میلیون تومان دریافت می کرد.

به گفته اما، اگر خبری از حضور یزدانی در لیگ بود، او با ما قرارداد سفید امضا کرد و چون نتوانست مبارزه کند، پولی هم برای لیگ نگرفت.

مدیرعامل باشگاه ذوب فولاد که یکی از اعضای هیات مدیره هیات کشتی مازندران نیز می باشد، ادامه داد: انصاف نیست در مورد پولی که نگرفته چیزی بنویسیم. حسن یزدانی مبارز بود و در کنار تیم ما بود اما به دلیل مصدومیت تصمیم گرفت مبارزه نکند.

  طرز تهیه ترازو زرد نذری و مجلسی

اگرچه ارزش واقعی آن برای ما بیش از 3 میلیارد تن است. علاوه بر این اگر قصد حضور در آگهی های بازرگانی را داشته باشد، بسیار بیشتر از رقمی که در رسانه ها ذکر شده، دریافت خواهد کرد. او برند کشتی ایران است اما برای لیگ از فولاد ضرر نکرد و قبل از حضور در کنار تیم ما قبل از آخرین مرحله لیگ قهرمان بود.

مبلغ قرارداد حسن یزدانی

دیدگاهتان را بنویسید