عکس / اسیدپاشی به قهرمان سابق ووشو

قهرمان اسبق ووشو ایران گفت: او و شاگردانش هنگام خروج از خانه ووشوی اصفهان اراذل و اوباش و اسیدپاشی کردند.

حمیدرضا لادور در خصوص حملات و درگیری های مکرر اراذل و اوباش محل تمرین خود با شاگردانش در خانه ووشو اصفهان گفت: این دومین بار است که مورد حمله افراد ناشناس قرار می گیریم. هفته گذشته روی خودروی شخصی ام اسید ریخته شد، متوجه نشدم، در چند مورد برخوردهای زیادی در منطقه ای که خانه ووشوی اصفهان در منطقه مارسین قرار دارد رخ داد که باعث ناامنی ورزشکاران شد.

وی افزود: دیشب بعد از تمرین در مسیر خروج از مدرسه، خودرویی که از جلوی ماشین ما در حال حرکت بود حرکات نامتعادل انجام می داد. به همسرم که با او درگیر شدم حمله خواهند کرد.

وی ادامه داد: سپس افراد دیگری روی صحنه آمدند و درگیری بین اراذل و اوباش و ورزشکارانی که در ورزشگاه حضور داشتند بیشتر شد و پس از آن تلاش کردیم تا از آسیب دیدگی ورزشکاران حمایت کرده و همه آنها را وارد خانه ووشو کنیم. «سپس افراد ناشناس با چوب و تبر شیشه های خانه ووشو را شکستند و فحش دادند.

قهرمان سابق ووشو ایران که شاگردانش هم اکنون در رده های مختلف مدال آور هستند، از مدیران مجموعه ورزشی شهدای مارتین انتقاد کرد و گفت: برای شناسایی این افراد در مجموع این ورزشگاه در وضعیت خوبی نیست، حتی وضعیت خوبی ندارد. نور کافی داشته باشند و معتادان پشت دیوار از مواد مخدر استفاده می کنند.

وی افزود: این وضعیت دیگر قابل تحمل نیست و خطرناک شده است و باید فکری برای آن کرد تا تلفات جانی نداشته باشیم. موضوع خانه ووشو علنی است و در شکایتی که امروز مطرح کردیم موضوع رعب و وحشت عمومی را مطرح کردیم. ؛ «ورزشکاران زیادی از رده های سنی مختلف به این مجموعه می آیند و ادامه در چنین شرایطی خطرناک است.

  قیمت بیت کوین، امروز 14/12/2900

پیگیر دلایل حادثه هستیم

رئیس هیئت ووشو استان اصفهان نیز در این خصوص گفت: منطقه مارسین منطقه خاصی محسوب می شود و ترافیکی که در این مناطق صورت می گیرد بسیار حساس است و توقع آنها از غیر بومی ها بالاست و این امری طبیعی است. “علیرغم فرهنگ غلط در منطقه، ووشوکاران ما باید مراقب باشند.

محسن روناسی افزود: درگیری خاصی وجود ندارد اما در حال رصد علت این حادثه هستیم که دقیقا چه اتفاقی برای آرام شدن اوضاع افتاده است.

وی افزود: با متولی محلی هم صحبت کردیم و شرایط کمی متفاوت بود، اما به طور کلی چنین اتفاقاتی در ورزشگاه های شهر زیاد می افتد، زیرا فکر می کنند ورزشگاه های محلی فقط برای استفاده مردم در شهر است. شهر. محله، که یک تصور غلط است.»

اسید پاشی

دیدگاهتان را بنویسید