عکس/ ابراهیم رئیسی در شب یلدا

سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور سه شنبه شب شب یلدا را در فضایی صمیمی در کنار آنها در مرکز نگهداری از ایتام و کودکان دارای معلولیت سپری کرد.

رئیس جمهور در این دیدار صمیمانه ضمن تبریک شب یلدا و ابراز خوشحالی از حضور در جمع این کودکان، آنان را به درس خواندن و مراقبت از ورزش و سلامت توصیه کرد و گفت: بچه های عزیز از دلسوزی شما سپاسگزارم. و مربیان مهربان سعی می کنند آرامش و آسایش را برای شما فراهم کنند، می دانید و بهترین ارزیابی برای آنها این است که خوب درس بخوانید و افراد موفقی باشید تا بتوانید به کشور خود خدمت کنید.

رئیسی گفت: در تمام کارهای سختی که مربیان برای شما انجام می دهند، تنها چیزی که آنها لذت می برند این است که شما احساس راحتی می کنید و فکر می کنید که در خانه هستید.

ابراهیم رئیسی در شب یلدا
رئیسی همچنین با تشکر از مردان و زنانی که در این موسسه خیریه فعالیت می کنند، گفت: “شما کار بزرگی دارید که سعی می کنید جای خالی والدین این کودکان را پر کنید و آنها را شاد، شاد و امیدوار نگه دارید.” بله، قطعا خواهید کرد. لذت بی پایان ثواب در پیشگاه خداوند متعال

رئیس جمهور افزود: کار در چنین مراکزی می تواند خسته کننده و طاقت فرسا باشد اما در مقابل آنچه دریافت می کنید بسیار ارزشمند و ماندگار است.

موسسه خیریه بهشت ​​امام رضا (ع) به صورت شبانه روزی در 5 مرکز تهران از ایتام و کودکان معلول 3 تا 12 سال و سالمندان بیمار نگهداری می کند.

  بهترین هتل های جزیره قشم را به شما معرفی می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید